Jak karmić zachodnio-biologiczną opartą leica

Układ pokarmowy zachodnio-siberian husky – to system predator-carnivore, wymaga monotonne karmienia skoncentrowane paszami. Aby pies nie było chorób narządów wewnętrznych i nie zakłócać metabolizm, wybierz dla niej zbilansowaną dietę.

Jak karmić zachodnio-biologiczną opartą leica

Trzeba

  • – surowe mięso;
  • – surowa ryba;
  • – mączka kostna;
  • – gotowany ryż;
  • – twaróg;
  • – tarta.

Instrukcja

1
Każdy dzień niech psu surowe mięso, na podstawie obliczeń 10-25 g na kilogram masy ciała zwierzęcia. Roboczych i dużych psów karmić małymi porcjami 3-4 razy dziennie. Podawać również ryby. Wkładać do miski 1/3 części ryb i 2/3 – mięsa.
кармление husky rodzimych
2
Użyj jako wypełniacz ryż z dodatkiem oleju roślinnego lub tłuszczu zwierzęcego. Należy jednak pamiętać, że osobno dawać psu ryż nie. Jako dodatkowe źródło witamin A, D i E użyj kawałki surowej wątroby, dodając do porcji od 5 do 15 g.
jak wychować szczeniaka
3
Włączaj do diety husky twaróg, śledzie, jajka. Należy uważać, aby w misce zawsze była czysta woda.
jak ростить i szkolić karłowatych psów
4
Pies średniej wielkości niech w dzień w 100 g produktów mlecznych, 300 g mięsa, 150 g ryżu lub pieczywa, 20 g mączki kostnej i 25 g tłuszczu. Aby zwierzę nie jest wybredny w jedzeniu i zawsze miał dobry apetyt, zrobić jeden dzień w tygodniu kurków. W takie dni niech psu tylko czystą wodę i trochę sucharów.
szczeniaki husky wychowanie opieka
5
Pamiętaj, że psu nie wolno dawać прокисший, перебродивший, gorący lub zamrożone pokarm. Również bardzo szkodliwe dla zwierzęcia gotowane kości, składniki których nie można strawić. Mogą one spowodować uszkodzenie ściany jelita, w przeciwieństwie do surowych (nawet rurowych) kości. Kreda i skorupki jajek czy w żywności można nie dodawać, ponieważ są one trawione nie więcej niż 3 proc..
jak prawidłowo wychować leica w mieszkaniu
6
Należy zwrócić uwagę karmienia щенной suki, po trzech tygodniach zwiększ porcję o połowę. Karmić ją wysokogatunkowymi wnętrznościami, chudego mięsa, pestkami z tłuszczu, twaróg, 3-4 razy dziennie. Po pojawieniu się szczeniąt zwiększ w diecie cztery razy podczas karmienia четырехразовом.
7
Od 23 dnia, kiedy maluchy mogą już żłopać mleko z miski, zmniejszyć diety matki. Przynęty ciucie zacznij z mieszaniny mleka i surowego żółtka. Podawać surowe mięso w скобленом postaci i проваренные postrzępione warzywa.
logo
Kategoria:
Paszy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.