Jak golić włosy w strefie bikini

Od niechcianych włosków w strefie bikini kobiety próbują się pozbyć z kilku powodów. Po pierwsze, aby osiągnąć estetyczny wygląd (na przykład przed wyjściem na plażę w otwartym kostiumie kąpielowym). Po drugie, przed przystąpieniem do jakichkolwiek operacji (cesarskie cięcie, laparoskopia, itp.).

Jak golić włosy w strefie bikini

Trzeba

  • – prawdziwy maszyna (jakość i nowe);
  • – żel do golenia;
  • – ciepła woda;
  • – balsam po goleniu.

Instrukcja

1
Przed tym, jak zacząć golić strefy bikini ocenić, jak masz długie włosy. W razie potrzeby skróć je za pomocą nożyczek.
2
Przygotuj skórę do golenia. Do tego weź kąpiel lub prysznic, wtedy twoja skóra zostanie zmiękczona i staje się bardziej elastyczna.
3
Środkiem do golenia, oczywiście, może być zwykłe mydło i żel do kąpieli, ale lepiej będzie użyć specjalną piankę lub krem. W sprzedaży dzisiaj jest takie środki, przeznaczone właśnie do golenia w intymnych miejscach, gdzie skóra osoba wrażliwa. W składzie takich kremów i pianek, zazwyczaj obecne są substancje wpływające na skórę uspokajająco i zapobiegające powstawaniu podrażnień.
4
Prawdziwy maszynę można kupić nie koniecznie kobieta, ale i tanimi бритвами chińskiej produkcji też lepiej nie używać. Nie należy stosować jednorazowe maszyna więcej niż 2-3 razy, ponieważ затупившимся ostrzem bardzo łatwo zranić skórę.
5
Na выбриваемую obszar bikini nałóż krem do golenia. Ruch maszyny powinien odbywać się w kierunku zgodnym z kierunkiem wzrostu włosów. Przy tym lekko przytrzymać skórę ręką. Kiedy włosy na выбриваемом odcinku będą bardzo krótkie (2-3 mm), to zmień kierunek ruchu maszyny. Przesuń kilka razy ostrze przeciw wzrostu włosów – to wystarczy.
6
Po każdym ruchu maszyny należy dokładnie wypłukać ostrze w ciepłej wodzie, aby usunąć go od сбритых włosków.
7
Po zakończeniu golenia dokładnie spłukać obszar bikini pod ciepłym prysznicem i delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem. Nałóż na goleniu powierzchnia krem lub balsam po goleniu. Jest to konieczne w celu zapobiegania wystąpienia podrażnienia.
8
Pamiętaj, że im częściej będziesz golić obszar bikini, tym szybciej ona przyzwyczaja się do takiej procedury i, odpowiednio, ryzyko pojawienia się podrażnienia będzie poniżej. Jeśli jednak, pomimo przestrzeganie następujących zaleceń, podrażnienie występuje po każdym goleniu, to pomyśl o tym, aby wybrać inną metodę usuwania włosów lub nawet fryzurę strefy bikini.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *