Jak golić whisky

Mężczyźni często pozostają niezadowoleni z wyniku podczas golenia maszynką elektryczną lub maszyną: zarost rośnie szybko, skóra jest podrażniona, a golenie wystarczająco czyste. Ogolił whisky, osiągając idealnej gładkości, która utrzyma się długo, można za pomocą niebezpiecznej maszynki do golenia.

Jak golić whisky

Trzeba

  • – golenie brzytwą;
  • – pędzel do nakładania pianki;
  • – pianka do golenia lub roztwór mydła.

Instrukcja

1
Dla czystego golenia używaj tylko ostrych prawidłowo zaostrzone brzytwę. Dla bezpiecznej pracy naucz się technik jej trzymania, jeśli jeszcze nie masz takiego nawyku. Serdeczny, środkowy i wskazujący palce umieść na górze szyjki maszynki do golenia, kciuk – na dolną część szyjki, a mały palec – na хвостовую wycięcie. Kciuk powinien spoczywać na piętę, żądło – być skierowany w dół.
2
Obracając maszynkę w górę żądłem, serdeczny, środkowy i wskazujący palce umieść na płaskiej część szyjki z zewnątrz, duży – od wewnętrznej. Littlefinger pozostawić na tylnej wnęce.
3
Pędzel do nakładania pianki zanurzyć na kilka minut w filiżance z gorącą wodą. Po tym, jak ona, wchłonąwszy wodę, размякнет, wyjmij ją z kubka i pozostawić do drenażu. Ubić pędzlem roztwór mydlany do edukacji bujną pianki, co w kielichu koliste ruchy.
4
Wpisz pianę na pędzelek i płynnymi ruchami nanieść na whisky. Jeśli włosy są bardzo sztywne, przed nałożeniem pianki zrób kojący kompres. Na 1-2 minuty na намыленные whisky stosować dwa razy złożoną zwilżonej w ciepłej wodzie ściereczkę. Przy delikatnej skóry z miękkim włosem wystarczy przed pokryciem skroni pianką po prostu zmielić włosy ciepłą wodą.
5
Po намыливания od razu przystąpić do golenia, ponieważ długotrwałe przebywanie mydła na skórze jest wysoce niepożądane. Zdjąć pianę krawędzi świątynia oparciem maszynki do golenia. To pozwoli ustawić maszynkę dokładnie na krawędzi, ściągając skórę w górę.
6
Palec, оттягивающий skórę, umieścić w odległości 2-3 cm od miejsca lokalizacji maszynki do golenia. Przesuń palec tylko wtedy, gdy отведете maszynkę od skóry twarzy. Najpierw сбрейте włosy od skroni aż do połowy policzków. Następnie nieznacznie obrócić brzytwę i wyciąć włosy w kierunku ucha w dół do szyi.
7
Po goleniu zetrzyj z skroniowej dziedzinie resztki piany i umyj twarz zimną wodą. Nałóż na whisky odpowiednie dla twojego rodzaju skóry narzędzie, które nawilżają i łagodzą jej.
Należy zwrócić uwagę
Obchodzić się ostrożnie z ostrą brzytwą. Należy dokładnie zapoznać się z techniki golenia tym narzędziem.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.