Jak dowiedzieć się wszystkiego o człowieku na adres e-mail

Niestety, w internecie jest wystarczająco dużo oszustów lub po prostu nie dość odpowiednich ludzi. Komunikując się w sieci, warto zebrać informacje na temat rozmówcy do pełniejszego wyobrażenia o tym, z kim masz do czynienia. Na pierwszym etapie poszukiwań do państwa dyspozycji może nie być nic, oprócz adresu interesującego człowieka.

Jak dowiedzieć się wszystkiego o człowieku na adres e-mail

Instrukcja

1
Należy wiedzieć, że sukces wyszukiwania w dużej mierze zależy od osobowości rozmówcy. Dokładniej – od tego, jak on zdążył już „swoje ślady” ” w internecie. Na początek sprawdź jego adres e-mail w wielu поисковикам:

http://www.google.ru/
http://www.rambler.ru/
http://www.yandex.ru/
http://ru.yahoo.com/?p=us
http://www.altavista.com/.

2
Jeśli udało ci się namierzyć adres e-mail tej osoby na innych stronach, należy dokładnie przeczytać jego działalność na tych stronach. W tym przypadku, jeśli do tej pory tam się udziela, zarejestruj się pod inną nazwą i spróbuj nawiązać z nim kontakt. Musisz zrozumieć, czy zmienia się jego styl komunikacji podczas rozmowy z różnymi, jak on uważa, ludźmi, informuje, czy jest on jedną i tę samą informację o sobie lub inną. Na tym etapie można zrozumieć, czy w jego słowach elementy gry lub kłamstw.
3
Spróbuj wpisać w wyszukiwarki nie cały adres, a jego część przed znakiem @. Często pierwsza część adresu okazuje się przeplata się z ukochaną nick osoby, dlatego, wpisując ją, można uzyskać przydatne informacje na temat jego obecności na innych stronach.
4
Analizując informacje zebrane na różnych stronach, to jest prawdopodobne, można uzyskać jakieś dodatkowe informacje – na przykład, inne adresy e-mail, numer GG, jego ip. Na aj-pi można dowiedzieć się wystarczająco wiele – w szczególności, region zamieszkania tego człowieka i jego dostawcy. Istnieje kilka dość dobrych serwisów, które pozwalają wycisnąć z adresu ip maksymalnie możliwej informacji. Na przykład, przejdź tutaj: http://www.ip-ping.ru/ipinfo/ Wpisz interesujący cię adres ip i uzyskać o nim informacje dostępne na.
5
Istnieją serwisy, które pozwalają na mapie, aby pokazać lokalizację komputera. Kliknij w ten link i spróbuj, dla próby, sprawdzić swój adres ip: http://www.ip-1.ru/geocode/ W wielu przypadkach ustalenie idzie dość dokładnie, ale najlepiej sprawdzić ai-pi z kilku usług. Na przykład, przejdź tutaj: http://www.geoiptool.com lub odwiedź ten zasób:

http://spys.ru/spy/.

6
Jeśli adres ip rozmówcy nieznany, spróbuj go poznać. W tym przypadku, jeśli texted z nim przez e-mail, to nie jest trudna – wystarczy spojrzeć nagłówek wiadomości. To pozwala zrobić jak klienty poczty e-mail, a właściwie usługi pocztowe. Na przykład, na Рамблере do wyświetlania nagłówka wiadomości e-mail należy otworzyć wiadomość e-mail, a następnie w menu „Inne działania” wybrać „Nagłówek wiadomości”.
7
Wyświetlanie nagłówka przydatne, ponieważ istnieje możliwość zastąpienia w wysłanej liście prawdziwy adres pocztowy nadawcy sztuczne, w tym i obcy. Ale podczas wyświetlania nagłówka wiadomości e-mail od razu odkryć oszustwo, tak jak w tekście będzie zawierać prawdziwy adres.
8
W większości przypadków maksimum, co można dowiedzieć się legalne sposoby – to miasto zamieszkania i dostawcy, z którego usług korzysta. Zwrócić się do dostawcy z prośbą o coś do powiedzenia o właścicielu ai-pi bezużyteczne, takie informacje nie zostały ujawnione. Pozostają czysto hakerskie metody, ale w przypadku ich stosowania już samodzielnie ryzykujesz złamać prawo.
logo
Kategoria:
Bezpieczeństwo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.