Jak dowiedzieć się o wypadkach

Nikt nie jest ubezpieczony od wypadku. Jeśli bliska ci osoba lub krewny nagle zniknął, należy natychmiast rozpocząć jego poszukiwania. Nie jest wykluczone, że informacje o nim są już dostępne w odpowiednich bazach danych.

Jak dowiedzieć się o wypadkach

Instrukcja

1
Zadzwoń do biura rejestracji wypadków (БРНС) w swoim mieście. W jednej bazie danych БРНС zawiera wszystkie informacje o osobach, które w szpitale i kostnice lub zatrzymanych przez funkcjonariuszy policji. Opowiedz szczegółowo operatora o tym, co się stało i zapoznaj się z informacjami w ciągu minionej doby, dyspozycyjnej БРНС.
2
Skontaktuj się z działem „Pogotowia”, która może być bardziej świeże informacje o wszystkich przyjmowanych do szpitala i porwana w kostnice. Należy pamiętać, że u twojej bliskiej osoby może nie mieć przy sobie żadnych dokumentów.
3
Jeśli nie masz odpowiednich informacji w БРНС, lub w twoim mieście jeszcze nie objawiło to instytucja, skontaktuj się na posterunek POLICJI w miejscu zamieszkania zaginionego. Nie czekaj, aż minie trzy dni, ponieważ jest to niezgodne z prawem (zwłaszcza w odniesieniu do dzieci i niezdolnych obywateli). Jeśli odmówiono przyjęcia wniosku, zwrócić się do prokuratury.
4
Sporządź oświadczenie szefa POLICJI. Wprowadź w nim NAZWĘ brakujący błąd, jego wiek, średni wzrost i waga, znaki szczególne. Należy załączyć zdjęcie, najlepiej taki, który powstał niedawno, w stroju jak na tę porę roku. Sprawdź, aby oświadczenie było nie tylko akceptowane, ale i zarejestrowany. Tylko wtedy policjanci naprawdę przystąpią do operacyjno-розыскным wydarzeń, o wynikach których będą niezwłocznie poinformować.
5
Jeśli masz pewność, że twój krewny stał się ofiarą przestępstwa, a nie wypadku, skierować wniosek do prokuratury w celu wszczęcia postępowania karnego. Jednak potrzebne są poważne dowody, aby sprawie nadano bieg. Pamiętaj, nie było żadnych gróźb swojego krewnego, czy wszystko było w porządku u niego w pracy, nie pojawiały się, czy u niego w ostatnim czasie duże sumy pieniędzy. Możliwe, że często musiał późno wracać do domu z pracy lub szkoły. Opowiedz o tym wszystkim badacza.
6
Jeśli masz pieniądze, możesz zwrócić się do prywatnych detektywów. Podaj im wszystkie posiadane informacje o tym człowieku i czekać na wyniki śledztwa.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *