Jak dowiedzieć się, kto korzysta z mojego internetu

Użytkownicy mogą korzystać z obcej login i hasło do korzystania z internetu, to odnosi się głównie do klientów, dostawców, nie korzystających z przyciąganie do karty sieciowej. To również odnosi się do dostępu przez Wi-Fi.

Jak dowiedzieć się, kto korzysta z mojego internetu

Trzeba

  • – numer pomocy technicznej dostawcy.

Instrukcja

1
Upewnij się, że w swoim artykule ktoś się cieszy. Całkiem możliwe, że w tej chwili prowadzone są prace remontowe w twoim adresem, bo wejście do internetu nie jest dostępna. Skontaktuj się z działem pomocy technicznej w celu wyjaśnienia, z jakiego powodu nie możesz wyjść do internetu.
2
Do sprawy trzeba podać login i hasło do wyjścia, aby dostawca w przyszłości mógł dowiedzieć się, kto wśród osób korzysta z internetu. Należy również zwrócić uwagę na ilość ruchu przychodzącego i wychodzącego na pewien okres czasu, można to zrobić w panelu użytkownika na stronie twojego dostawcy internetu.
3
Jeśli korzystasz z technologii bezprzewodowej łączności z internetem (Wi-Fi), sprawdź szybkość połączenia i ilość przepływającego ruchu poprzez swoje konto.
4
Możesz również śledzić ilość ruchu przychodzącego i wychodzącego przez komputer, po czym po wykryciu różnicy zmień nazwę użytkownika i hasło do korzystania z bezprzewodowego internetu. Aby to zrobić, wpisz w przeglądarce adres IP routera i przejdź do resetowania ustawień. Wprowadź nowe ustawienia zabezpieczeń i wprowadź nową nazwę użytkownika i hasło do połączenia.
5
W celu ustalenia tożsamości człowieka, który cieszy się waszym przewodowym dostępem do internetu, skontaktuj się z dostawcą w momencie, gdy dane logowania, hasła zarejestrowany z jego komputera. Dowiedzieć się, kto korzysta z twoim bezprzewodowym internetem praktycznie niemożliwe.
6
W przypadku, gdy dostawcą jest świadczona usługa zmiany loginu i hasła bez pisemnego wniosku, zrób to w swoim gabinecie użytkownika. Zaloguj się w nim i przejdź do sekcji ustawienia zabezpieczeń, wprowadź nowe dane do logowania, za pomocą cyfry i litery alfabetu łacińskiego.
Porada
Okresowo zmieniaj swój login i hasło do korzystania z internetu.

logo
Kategoria:
Bezpieczeństwo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.