Jak dostać się na Malediwy

Państwo usytuowana jest Republika malediwy położone na grupie wysp na oceanie Indyjskim. Najprostszym sposobem, aby dostać się tam jest lot samolotem, podróż na okres do 30 dni, rosjanie nie wymaga załatwienie wizy wjazdowej, wystarczy mieć ważny paszport.

Jak dostać się na Malediwy

Instrukcja

1
Kup bilet na lotnisko miasta Male, stolicy Malediwów Republiki. Беспересадочные loty na lotnisko Hulhule realizują linie lotnicze „Трансаэро” i „Aeroflot”. Całkowity czas lotu wynosi około 8 godzin 30 minut, najbardziej korzystne ceny usług „Трансаэро”. Zakupu biletów można w trybie online na stronach internetowych linii lotniczych. Aby to zrobić, należy zarejestrować się i podać paszportowych danych pasażerów. Płatność kartą na miejscu, w biurze przewoźnika lub poprzez terminale płatnicze.
2
Skorzystaj z usług zagranicznych linii lotniczych do podróży na Malediwy z jednej pośredniej lądowaniem. Takie loty oferują Etihad Airways, Emirates, Qatar Airways, Singapore Airlines, British Airways, Swiss Airways, Austrian Airlines, Air Berlin. Łączny czas przejazdu wynosi od trzynastu godzin i więcej, zależy od czasu oczekiwania na przesiadkę na lotnisku pośredniej lądowania. O dziwo, cena biletów lotniczych jest nieco wyższe, niż non-stop loty „Трансаэро” i „Aeroflot”.
3
Stwórz własny plan lotu z korzystaniem z usług dwóch linii lotniczych. To pozwoli zaoszczędzić czas oczekiwania na lotnisku pośredniej lądowania i pieniądze, ponieważ wiele linii lotniczych organizują promocje i sprzedaży biletów. Na przykład, można dolecieć samolotem Aerofłotu ” do Frankfurtu nad Menem, a tam przesiąść się na samolot linii lotniczych Condor Flugdeinist Gmbh. Łączny czas przejazdu wyniesie około 16 godzin, ale cena lotu będzie o wiele mniej, niż, na przykład, Swiss Airways. Pamiętaj, że jeśli chcesz odwiedzić zabytki miasta, w którym odbywa pośredni lądowania, należy uzyskać odpowiednią wizę tranzytową. Podczas planowania trasy układa się kilka dodatkowych godzin między liniami.
logo
Kategoria:
Latanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.