Jak dolecieć w Dubaju

Do wizyty w Zjednoczonych emiratach Arabskich, należy upewnić się, że paszport będzie działać jeszcze 6 miesięcy po wyjeździe z kraju, których możecie następnie zmienić wizę turystyczną i kupić bilet lotniczy w obie strony.

Jak dolecieć w Dubaju

Instrukcja

1
Kup bilet na bezpośredni lot z Moskwy do Dubaju, największego miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Takie loty oferują dwie linie lotnicze: Aeroflot” i Emirates, czas trwania podróży wynosi około 5 godzin i 30 minut. Samoloty obu linii lotniczych loty codziennie.
2
Zarezerwuj bilety na lot z jednej pośredniej połączenia lotnicze. Możesz wybrać jedną z wielu firm wykonujących takie loty z Moskwy, na przykład, Aerosvit Airlines, Air Baltic, „Kuban Airlines”, Air Berlin, Turkish Airlines, Ukraine International Airlines, Azal Airlines, Georgian Airways, Royal Jordanian, Qatar Airways, Swiss Airlines, Egiptair, Thai Airways International. Czas przejazdu przy wyborze takiego sposobu dostać się w Emiraty Arabskie wynosi od 7 godzin 20 minut, wszystko zależy od długości oczekiwania na przesiadkę na lotnisku pośredniej lądowania. Można kupić bilety na miejscu każdej z wymienionych linii lotniczych, płatność dokonywana jest za pomocą karty bankowej. Jako potwierdzenie płatności miejsca w samolocie dostaniesz bilet elektroniczny lub trasa-pokwitowanie na email.
3
Stwórz własny plan z korzystaniem z usług dwóch linii lotniczych. To pozwoli zaoszczędzić na kosztach biletów, zwłaszcza, jeśli skorzystanie z promocji w czasie trwania promocji. Do wyszukiwania lotów w ściśle określonych odstępach czasu, skorzystaj z wyszukiwarki stron internetowych pośredników prowadzących sprzedaż biletów. Przy zamawianiu biletów deklaruje co najmniej dwie godziny na dokowanie. Należy pamiętać, że jeśli podróżujesz przez państwa trzeciego i chcesz na czas opuszczenia strefy tranzytowej lotniska (na przykład pojechać do miasta na kilka godzin), należy wykupić wizę tranzytową tego państwa.
logo
Article Categories:
Latanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *