Jak dolecieć do Tbilisi

Loty z Moskwy do Tbilisi są możliwe dzięki firmom „Gruzińskie linie lotnicze” („Georgian Airways”) i „Syberyjskie drogi oddechowe” (S7). Każdego dnia odbywa się dwa zasadnicze lotu.

Jak dolecieć do Tbilisi

Instrukcja

1
Skorzystaj bezpośredni lot z lotniska Domodiedowo w każdy dzień. Pierwszy lot w 13.05 – samolot pasażerski Airbus A319 linii lotniczych „S7”. Drugi samolot Boeing-737, od firmy „GA”, wylatuje z lotniska Domodiedowo w 16.20. Skorzystaj z okazji kupić bilet na samolot przez internet – to znacznie zaoszczędzić czas, a do tego będziesz mógł wybrać dowolne miejsce na pokładzie samolotu.
2
Różnica czasu między Moskwą i Tbilisi nie. Odległość między tymi miastami – 1645 km. Tak więc, kupując bilety Moskwa-Tbilisi, pasażerowie przemieszczają się w Gruzji za 2 godziny 40 minut.
3
Należy pamiętać, że najtańszy bilet do Tbilisi oferuje firma „Syberyjskie drogi oddechowe”. Ale jeszcze taniej lecieć z przesiadkami. Taką usługę oferuje wiele linii lotniczych, na przykład: „Azerbejdżańskie drogi oddechowe” – przesiadka w Baku;”miasta armawir” – przesiadka w Erewaniu;”Ural airlines” – przesiadka w Jekaterynburgu;”Белавиа” – przesiadka w Mińsku;”Aerosvit” – przesiadka w Kijowie.
4
Obywatelom Rosji, задумавшим podróż samolotem do Gruzji, ważne jest, aby pamiętać, że koniecznie potrzebna jest wiza. Wizę można uzyskać na lotnisku w Tbilisi. Trzeba przygotować i przedstawić dokumenty, a mianowicie: paszport i formularz, który wypełnia się na miejscu. Również będzie musiał zapłacić 35 dolarów amerykańskich.
5
W przypadku, gdy lot jest bezpośredni lot Moskwa-Baku, wiza nie jest potrzebna. Tbilisi lotnisko nazywa Новоалексеевка. Znajduje się on w dwudziestu kilometrów od Tbilisi. Do miasta można dojechać autobusem nr 37 50 minut lub szybki kolejką za 25 minut. Jeśli chcesz, możesz wziąć taksówkę.
Należy zwrócić uwagę
Georgian Airways – prywatna linia lotnicza Gruzji. Ona opiera się w stolicy Gruzji Tbilisi. GA wykonuje loty głównie do krajów bliskiego Wschodu i Europy. Firma powstała w 1999 roku, kiedy to doszło do fuzji dwóch oddzielnych linii lotniczych gruzji „Air Georgia” i „Аирзена”. Najpierw firma именовалась „AirZena”, czyli Gruzińskie drogi oddechowe. Nieco później, w 2000 roku, nowo utworzona linia lotnicza bierze w dzierżawę Boeing 737 – dwa samolotu. Do tego loty wykonywane przez samoloty Tu-134 i Ił-62M. I tylko w 2004 roku linia lotnicza stała się nazywać „Georgian Airways”.

logo
Kategoria:
Latanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.