Jak zmienić datę wyjazdu

Zakup biletów na samolot z góry ma swoje zalety. Po pierwsze, to pewność, że masz już jakieś dokumenty, potwierdzające twój zasięg. A po drugie, zakupione wcześniej bilety mogą mieć znacznie mniejszą cenę, ponieważ sprzedają je po obniżonych cenach. Ale jeśli u ciebie nie było potrzeby zmienić datę wyjazdu, tj. wymienic bilet na samolot, można spotkać się z pewnymi problemami.

Jak zmienić datę wyjazdu

Instrukcja

1
Przed tym jak wcześniej kupować bilety zniżki, dobrze zastanów się, czy jesteś pewien, że nie będzie potrzeby ich wymiany. Zapoznaj się z zasadami stosowania taryfy. Ale jeśli kupujesz bilet w pełnej taryfy, to aby zmienić datę wyjazdu, żadnych kar ci nie muszę płacić. Skontaktuj się w tej kasie, w którym zakupiono bilet, i trzeba go wymienić bez żadnych sankcji karnych, odjąć tylko zbieranie kasy.
2
W tym przypadku, jeśli tempo ulgowy i kupiony zniżki w niektórych przypadkach zmienić datę wylotu i wymienić go będzie niemożliwe – trzeba oddać bilet i kupić nowy, na inną datę. Czasami taka wymiana będzie można dokonać, po opłaceniu kary, które mogą być bardzo istotne – do 70 euro.
3
Bez kary można zmienić datę wyjazdu tylko w przypadku tzw. przymusowej wymiany. Do tej definicji należy, na przykład przypadek, gdy linia lotnicza wprowadziła zmiany w swoim notesie, odwołała swój lot lub zmienić warunki świadczenia usług, określonych w bilecie. Śmierć krewnego lub необеспечение łączenia między tranzytu loty z winy przewoźnika, odnoszą się także do przypadków przymusowej wymiany.
4
Gdy chcesz zmienić datę wylotu dobrowolnie, to zwrot i wymiana odbywa się zgodnie z zasadami taryfy. Aby wymienić bilet zakupiony przez internet, złożyć wniosek na stronie internetowej przewoźnika i wypełnij wniosek w formie sprzężenia zwrotnego. Wprowadź numer zamówienia, w którym go kupiłeś, jego stare dane: datę, numer lotu, nazwisko pasażera. Następnie wprowadź nową datę lotu, numer lotu i zostaw swoje dane kontaktowe, numery telefonów i adres e-mail. Rzecznik linii lotniczych skontaktuje się z tobą i poinformuje cię o możliwości wymiany i tej dodatkowej kwoty, do której on będzie kosztował.
5
Ekspresowe wymiany biletu na inny termin można produkować tylko w reprezentacji tej linii lotniczej, która wykonuje lot. Zwykle znajdują się one na lotnisku wylotu.
logo
Article Categories:
Latanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *