Jak dolecieć do Adlera

Miasta Soczi-Adler, znajdujące się w odległości od siebie 28 kilometrów, obsługuje jeden lotnisko (kodowanie AER lub URSS). Dlatego po przybyciu tam skorzystaj z transportu publicznego lub taksówki, która zabierze cię w odpowiednie miejsce w Adler.

Jak dolecieć do Adlera

Instrukcja

1
Zarezerwuj bilet na samolot z Moskwy do Adlera. Nonstop loty w tym kierunku prowadzą linii lotniczych „Aeroflot”, „linia Lotnicza Syberia” (S7 Airlines) i „Трансаэро”. Należy zwrócić uwagę, że w pasku wyszukiwania lotu należy zdobyć punkt końcowy nie „Adler”, a „Soczi”. Czas trwania podróży wynosi 2 godziny 20 minut, loty realizowane są codziennie. Można kupić bilety w trybie online na stronie internetowej linii lotniczych. Aby to zrobić, wpisz dane o pasażerach w odpowiednie pola. Płatność odbywa się za pomocą karty kredytowej, systemu Yandex.Pieniądze lub terminala QIWI.
2
Dostać się do lotniska w Soczi (i, odpowiednio, Adlera) z Sankt-Petersburga. Z lotniska Pułkowo latają samoloty linii Lotniczych Rosja” i „Aeroflot”, inscenizacja lądowania nie jest. Czas lotu wynosi 3 i pół godziny. Można również zaprojektować własną trasę z jednej pośredniej połączenia lotnicze, na przykład, przez Moskwę lub Radom.
3
Należy pamiętać, że w okresie letnim realizowane są bezpośrednie loty z innych miast Federacji Rosyjskiej, na przykład, Perm, Jekaterynburgu, Kazaniu, Nowosybirska, Niżnego Nowogrodu. W zimie można dotrzeć z tych miast do Adlera można tylko przez Moskwę, Sankt Petersburg lub Wody Mineralne, nonstop loty nie są produkowane.
4
Należy rozważyć możliwość podróży w Adler z każdego miasta Federacji Rosyjskiej, gdzie znajduje się port lotniczy, przez Krasnodar. Na lotnisko centrum administracyjnego kraju krasnodarskiego w zimie odbywa się znacznie większa ilość lotów, niż na lotnisko Soczi. Można wybrać linie lotnicze, na przykład, „Aeroflot”, „Ural Airlines”, „Трансаэро”, „linie Lotnicze Kuban”, „Rosja”. Z Krasnodar do Adlera można dojechać pociągiem lub autobusem.
logo
Article Categories:
Latanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *