Jak dolecieć do Jamajki

Aby polecieć na Jamajkę należy upewnić się, że okres ważności paszportu wygasa przynajmniej nie przed końcem podróży, kupić bilety lotnicze i uzbroić się w cierpliwość, ponieważ lot do krainy wiecznego lata jest bardzo męczące.

Jak dolecieć do Jamajki

Instrukcja

1
Opracuj trasę, aby odlecieć z Moskwy na lotnisko miasta Kingston z jednej pośredniej lądowaniem. Najbardziej rozsądne wybranie Londyn jako miejsce dokowania lotu, ponieważ tam dotrzeć z Moskwy nie jest trudne, a stamtąd realizowane są bezpośrednie loty do Kingston. Na przykład, można dolecieć do Londynu samolotem linii lotniczych British Airways, a tam przesiąść się na pokładzie Virgin Atlantic Airways. Łączny czas przejazdu, w tym oczekiwanie na następny lot, wynosi 28 godzin 10 minut. Do Londynu można dostać się samolotem firm BMI lub „Aeroflot”, ale cena biletów tych firm jest nieco wyższa. Należy zwrócić uwagę, że samolot Moskwa-Londyn przybywa na lotnisko Heathrow, a wylot w Kingston odbywa się z lotniska w Gatwick, więc trzeba będzie uzyskać tranzytowej brytyjską wizę.
2
Zaplanuj wycieczkę do Kingston z dwoma pośrednimi nasadzeń przez USA. Najbardziej dogodnym punktem przeszczepu jest w Miami, tam można dostać się, korzystając z usług firmy Iberia (dokowanie lotu do Madryt), AllItalia (przesiadka w Rzymie), KLM (Amsterdam), TAP Portugal (Lizbona), United Airlines (Waszyngton). Firmy są wymienione w kolejności rosnącej, a koszt biletu na trasie warszawa – Miami. Pamiętaj, że w zależności od tego, gdzie odbywa się wymiana skr, należy uzyskać wizę tranzytową danego państwa. W Miami trzeba przesiąść się na samolot American Airlines do Kingston, firma ta wykonuje codziennie 3 kursy w tym kierunku.
3
Kup bilety z Moskwy do lotniska w Montego Bay, non-stop loty tam też nie ma, loty z jednej pośredniej wejściem oferuje British Airways. Z dwoma przesiadkami można dolecieć samolotami Delta Air Lines. Można również opracować indywidualny trasa z udziałem dwóch lub więcej przewoźników lotniczych.
logo
Kategoria:
Latanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.