Jak dolecieć do Kemerowo

Warszawa – jednym z największych miast w Zachodniej Syberii, którego liczba ludności przekracza pół miliona osób. Jest to znany ośrodek górnictwa i przemysłu chemicznego, miasto, posiadające historyczne, kulturowe i edukacyjne znaczenie. W Kemerowo można dotrzeć tylko przez Moskwę.

Jak dolecieć do Kemerowo

Instrukcja

1
Lotnisko ma status międzynarodowego, w nim znajdują się przedstawicielstwa trzech największych linii lotniczych w Rosji: S7 AirLines (Syberia), „Aeroflot” i „Vladivostok Avia”. Samoloty „Vladivostok Avia” obsługę pasażerów w to miasto z Władywostoku, ale latają tylko w okresie letnim. W ciągu całego roku z moskiewskiego lotniska Szeremietiewo i Domodiedowo można dolecieć liniami firm S7 AirLines (Syberia) i „Aeroflot”. Oba lotu – wieczorowe i są wysyłane z Moskwy w okolicach 23:00, cena biletów – od 7 do 13 tys. zł.
2
Dolecieć do Kemerowo można, kupując bilet w dowolnej kasie, która prowadzi sprzedaż biletów lotniczych. Do tego trzeba wymagana kwota w gotówce i dokument potwierdzający tożsamość.
3
Wygodniej jest kupić bilet przez internet, bezpośrednio na stronach internetowych firmy S7 AirLines (Syberia) lub „Aeroflot”. To będzie opłacalne, bo podwyżki nie będzie. Ponadto, firmy często organizują promocje i wyprzedaże, dla których bilet będzie można kupić o wiele taniej.
4
Wybierając i rezerwacja biletu na liczbę, można zapłacić w dowolny sposób: karty kredytowej lub debetowej, w gotówce za pośrednictwem terminali płatności lub salony telefonii komórkowej. Zarezerwowany bilet będzie utrzymywać się za tobą w ciągu doby. Po dokonaniu płatności na podany podczas rezerwacji adres e-mail zostanie przesłany e-bilet. Należy go wydrukować i okazać podczas odprawy na lotnisku wraz z dokumentem tożsamości,.
Porada
Od lotniska Kemerowo do centrum miasta, 11 km. Do czasu przybycia porannych lotów z Moskwy tu wchodzi miejskim autobusem nr 101, na którym można pojechać do centrum miasta oraz do dworca kolejowego. Po południu z lotniska kursuje autobus nr 126.

logo
Kategoria:
Latanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.