Jak dostać się do Portugalii

Aby dostać się do Portugalii należy uzyskać wizę schengen na czas pobytu w kraju i kupić bilet w żądane miasto. Można również dostać się do tego kraju z sąsiedniej Hiszpanii.

Jak dostać się do Portugalii

Instrukcja

1
Zarezerwuj bilet na nonstop lot z Moskwy do Lizbony. Takie loty wykonują samoloty linia lotnicza TAP Portugal. Czas trwania lotu to 5 godzin 35 minut. Należy pamiętać, że linie lotnicze często organizuje promocje i przy zakupie biletu w obie strony zapewnia znaczne rabaty. Zamówić bilet można na stronie internetowej linii lotniczych. Dla wygody wybierz region, w którym mieszkasz.
2
Wybierz się w podróż do Lizbony z Moskwy drogą lotniczą z jednej pośredniej połączenia lotnicze. Można wybrać lot jednym z wielu europejskich linii lotniczych, na przykład, Ukraine International Airlines, Turkish Airlines, Royal Air Maroc, Brussels Airlines, Swiss Airlines, Air France, Austrian Airlines, LOT – Polish Airlines. Koszt takiej podróży może być niższa, niż przy wyborze беспосадочного opcji, ale długość lotu wyższa i wynosi od 8 godzin, najszybsze rozwiązanie oferuje firma Swiss Airlines.
3
Należy pamiętać, że najbardziej najtańszym rozwiązaniem, aby dostać się do Portugalii — przylecieć w hiszpański lotnisko, a dalej korzystać z transport lądowy. Optymalnym rozwiązaniem jest podróż przez Madryt. Można tam dolecieć samolotami aerofłotu”, „linie Lotnicze Syberia” (S7 Airlines), Air Europa Lineas Aereas, Iberia — firmy te realizują nonstop loty, również istnieje wiele opcji, aby dolecieć do stolicy Hiszpanii z jednej pośredniej lądowaniem. W Madrycie można kupić bilet na pociąg Madryt-Lizbona lub skorzystać z połączeń autobusowych między tymi miastami. Można również wziąć samochód w punkcie Rent a car wynajem.
4
Kup bilet do miasta Porto, że w 280 km na północ od stolicy Portugalii. Nonstop loty do tego miasta nie są realizowane, przelot z jednej pośredniej wejściem oferują linie lotnicze Brussels Airlines, Swiss Airlines, AllItalia, Iberia, LuftHansa, przewoźnicy są wymienione w kolejności rosnącej kosztów biletu.
logo
Kategoria:
Latanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.