Jak doprowadzić się do histerii

Furia – to dość nieprzyjemne dla innych przejaw ludzkiej emocjonalności. W histerii nie kontrolujemy swoje reakcje, zachowanie, możemy nieustannie płakać, śmiać się, obrażać kogoś. Zazwyczaj ludzie interesują się zagadnieniem o tym, jak uniknąć histerii. Ale jeśli jesteś wielkim oryginał i chcesz dowiedzieć się, jak doprowadzić się do tego stanu, poczytaj nasze szkodliwe porady, i w histerii nie będzie równe.

Okazywanie uczucia jak najwięcej

Instrukcja

1
Okazywanie uczucia jak najwięcej. W żadnym wypadku nie ograniczaj się. Jeśli chcesz osiągnąć ogromną rozpalenia namiętności, krzyczcie,, idźcie nogami, śmiej się, хохочите, буяньте. Pokaż całemu światu, że to czujesz i z jaką siłą to zależy. Im więcej będziesz okazywać emocje, nawet na początku nie doświadcza ich, tym bardziej cię, w końcu zdobędą.
2
Włącz swoją wyobraźnię do maksimum. Jeśli uważasz, że problem jest zbyt mała, pomyśl o szczegóły i ewentualne straszliwe konsekwencje tego problemu. Przypomnijcie sobie bajkę o babcię, która zrzucając gorący zatrzymany, rozpłakała. Kiedy dziadek zapytał ją, dlaczego ona płacze, ona powiedziała: „To byłoby u nas, dzieci, był i wnuk, a był wnuk, mógłby grać w kuchni. A grał by w kuchni, będę mogła upuścić gorący zatrzymany na niego i poparzyć”. Jest to świetny przykład tego, jak należy poprawnie doprowadzić się do histerii.
3
Nie próbuj odwracać uwagi od problemu. Myśl o niej stale, pomiń ulubiony serial, nie zgadzaj się iść z przyjaciółką na zakupy lub z przyjaciółmi na piwną imprezę. Usiądź w domu, pomyśl, pomyśl o problemie. Żałujcie sobie, skup się na tym, jakie nieszczęścia spadły na twoją biedną głowę.
4
Nie myśl o konsekwencjach. Chcesz zemsty? Podawać go na gorąco. Chcesz zniszczyć wszystko wokół? Do przodu! No i co z tego, że potem mogą wsadzić za chuligaństwo, wyrzucić z pracy lub z domu? Dlaczego ci się zdrowym rozsądkiem w sprawach konfliktów? Myśl tylko o tym, jak słodki drogę zemsty.
5
Walczcie z ramienia. No i co z tego, że właściwie wszystko może okazać się nie tak, jak jest postrzegana w sytuacji stresu emocjonalnego. Nie bierz czas na myślenie, nie wstrzymaj oddech i policz do dziesięciu, zanim powiedzieć wszystko, co myśli. Udowodnij wszystkim, że potrafisz o siebie zadbać. Potem będziesz orientować się, czy był powód, dla emocji.
logo
Article Categories:
Depresja i stres

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *