Jak zebrać odwagę

Ktoś nie może się pozbierać i od dawna zajmują miejsce zamieszkania, rozwieść się z niekochane mężem lub zmienić pracę. A dla kogoś stanąć na wezwanie alarmu – poważny problem. Z dużymi i małymi rozwiązaniami mamy do czynienia na co dzień. Jak zebrać się na odwagę, gdy dusza pragnie zmian, ale lęki i wątpliwości nie dają się zrealizować pożądany?

Jak zebrać odwagę

Instrukcja

1
Lubi zmiany. Wszystko płynie, wszystko się zmienia. Ludzie, którzy nie mogą się do tego przyzwyczaić, znajdują się w ciągłym stresie. Jeśli nic nie zrobisz, to nie znaczy, że wokół wszystko pozostanie bez zmian. Wszystko się zmieni, ale tylko bez swojej woli i nie jest tak, jak byś tego chciał. Dlatego lepiej jest się spotkać z duchem i przejść do działania samemu, niż pozwolić okoliczności przeprowadzić z prądem.
2
Wyobraź sobie najgorsze konsekwencje podjętej decyzji. A teraz zastanów się, czy one są straszne. Być może gra naprawdę „nie jest warta świeczki”, i ta decyzja wcale nie musisz odbierać. Ale często ludzie przesadzają ryzyko swoich działań i denerwować niepotrzebnie. Na przykład, jeśli nie spodoba ci się żyć w nowym mieście, to jeszcze nie koniec świata, przecież zawsze można wrócić.
3
A teraz pomyśl, co dobrego można się spodziewać, jeśli masz zamiar z duchem i podejmie decyzję. Na przykład, w przypadku przeprowadzki, zmiana otoczenia od razu wprowadzają w życie świeże wrażenia, ciekawych ludzi, nowe możliwości. Wizualizacja obrazu szczęśliwej przyszłości. Świadomość człowieka kształtuje otaczającą go rzeczywistość, i jeśli czegoś bardzo chcesz, to prędzej czy później się spełni. Uwierz w sukces!
4
Uświadom sobie swoje lęki. Pracuj nad tym, aby pozbyć się z nich. Człowiek, który w żaden sposób nie może zebrać się na odwagę, aby coś zrobić, starty, wewnętrznych lęków. Nie mogąc się przyznać do miłości, boi się ośmieszenia. Pozostając na długo irytujące, pracy, obawia się, że w nowym miejscu go nie docenią. Bojąc się porażki, nie odważył się otworzyć własny biznes. Ale, według Милорада Павича, słuszny kierunek, w którym rośnie twój strach. Jeśli nie możesz zdobyć się na odwagę, to wskazuje na wewnętrzną słabość, nad którym trzeba pracować. Zwiększyć poczucie własnej wartości, doskonalić swoje zawodowe i osobiste jakości, wolny od zbędnych przywiązań.
5
Słuchaj intuicji. Słuchając logice, człowiek zaczyna ważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Oczywiście, pomyślmy logicznie – to dobrze, ale proces ten często prowadzi człowieka w ślepy zaułek. Jeśli dobrze się zastanowić, można znajdować nowe plusy i minusy, które w rezultacie okaże się… równo. I to tylko przeszkadza na odwagę i przystąpić do działania. Słuchać siebie i spróbuj zrozumieć, czy rzeczywiście, aby stało się to, na co nie możesz się zdecydować. Czy podoba ci się osobiście plan albo was do tego skłania rodzina, społeczeństwo, stereotypy? Zostań sam na sam z samym sobą, w jakimś cichym miejscu i słuchać wewnętrznego głosu. Intuicyjnie człowiek wie, czego chce, ale ciężką praca mózgu często prowadzi do zbędnym wątpliwości i niezdecydowania.
6
Nie bój się, że się myliłem. Эпатажный geniusz Dali twierdził, że jest w błędzie jest „coś od boga”. Traktuj życia twórczo, z optymizmem. Pomyłka w podejmowaniu decyzji? To szansa, aby być inteligentnym, aby naprawić sytuację, zdobyć doświadczenie, odkryć dla siebie coś nowego. W końcu, nie ma złych i dobrych rozwiązań, a wszystko zależy tylko od stosunku do nich.
logo
Kategoria:
Depresja i stres

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.