Jak dokonać osoby na czarną listę „Beeline”

Czarna lista jest możliwość dodać niechciane abonentów w specjalny wykaz numerów, które nie mogą dodzwonić się na numer. Zazwyczaj ta opcja jest w ustawieniach telefonu komórkowego.

Jak dokonać osoby na czarną listę

Trzeba

  • – telefon komórkowy podłączony do „Beeline”.

Instrukcja

1
Skorzystaj z czarnej listy od „Beeline”, aby uchronić się od rozmów niechcianych rozmówców. Ustaw dla tego bana, po czym zamiast dzwonków będzie usłyszeć tekst z pocztą głosową „Abonent jest czasowo niedostępny, proszę zadzwonić później”. Należy pamiętać, że dodaj do czarnej listy można nie więcej niż czterdzieści pokoi, zarówno miejskich, jak i międzynarodowych i mobilnych.
2
Podłącz usługę „Czarna lista”, do czego dokonaj pierwszej niechciany numer w liście. Wybierz ze swojego telefonu następujące polecenie: *110*771* Wpisz numer w formacie międzynarodowym” #, a następnie naciśnij klawisz obietnicy połączenia.
3
Aby usunąć numer, użyj polecenia *110*772* „Wprowadź numer telefonu abonenta w międzynarodowym formacie” # i naciśnij zielony klawisz. Należy pamiętać, że wpisanie numeru jest konieczne w takiej samej formie, jak go nagrywali podczas dodawania. Jeśli usuniesz wszystkie numery z listy, usługa zostanie wyłączona, nie będzie.
4
Należy użyć następującego polecenia, aby dowiedzieć się, jakie numery są u ciebie na czarnej liście: *110*773#, naciśnij klawisz obietnicy połączenia. Aby dowiedzieć się, kiedy i ile razy dzwonili ci abonenci, wpisane na czarną listę za ostatnie 24 godziny, wpisz *110*775#, a następnie naciśnij klawisz obietnicy połączenia. Otrzymasz wiadomość sms z podaniem liczby połączeń, a także czas ostatniego połączenia tych osób, które dodałeś do „Czarnej listy”.
5
Aby wyłączyć usługę i automatycznie wyczyścić czarną listę, użyj polecenia *110*770#, naciśnij klawisz obietnicy połączenia. Wszystkie zespoły działały poprawnie, należy zachować między nimi odstęp – około pół godziny. Aby dodać numer do Czarnej listy lub usunąć go, wpisz numer w formacie międzynarodowym, składający się z kodu kraju, kodu miasta/sieci i bezpośrednio numeru telefonu. W celu dokonania rosyjskich pokoi zbieraj je, zaczynając od +7. Łączenie i wyłączenie tej usługi za darmo, opłata wynosi 30 zł miesięcznie. Dodawanie jednego numeru – 3 pln.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *