Jak dogonić temperaturę

Bywa tak, że po prostu niezbędne, aby podnieść temperaturę. Przyczyny są różne, ale najczęściej jest to chęć albo urwać się ze szkoły lub nie iść do pracy. Wraz z pojawieniem się elektronicznych градусников, nadrobić temperaturę za pomocą gorącej herbaty, baterii lub żarówki stało się niemożliwe. Inne sposoby, aby podnieść temperaturę niebezpieczne dla zdrowia, dlatego zanim ich doświadczyć na sobie, warto zastanowić się, czy warto-musiałbym.

Jak dogonić temperaturę

Instrukcja

1
Wziąć ołówka i delikatnie usunąć ekran. Go jeść. Temperatura w większości przypadków podnosi się, ale można i zatruje.
2
Wziąć łyżeczkę cukru i wkrapiać 8-10 kropli jodu. Jeść cukier z jodem. Temperatura ciała podniesie się, ale nie więcej niż do 37,7 stopni.
3
Trochę czerwonej papryki i zetrzeć pachy. Po kilku minutach wzrośnie temperatura do 38 stopni, ale tylko w takim zakresie, w którym przetwarzane pieprzem.
4
Wziąć czosnek lub cebulę i pokroić na połówki. Trzymać pod pachą. Działa tak samo jak pieprz, daje się zauważyć miejscowe podniesienie temperatury.
5
Jeśli masz termometr rtęciowy, to można go trzymać w gorącej herbacie, około baterii lub żarówki, potrzeć o tkaniny. Jeśli na termometr za duża temperatura, to trzeba trochę potrząsnąć go.
Należy zwrócić uwagę
Najważniejsze – nie próbuj wszystkie te metody jednocześnie.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.