Jak dodać znajomych na „agent-e-Mail”

Usługi wiadomości błyskawicznych zajął swoje miejsce i zdobyli stabilną miłość użytkowników. Ale czasami pragnienie, aby jak najszybciej rozpocząć rozmowy z przyjaciółmi nie pozwala studiować instrukcje producentów. Jeden z takich serwisów – ” – e-Mail.agent”. Posiada intuicyjny interfejs, jednak nie każdemu uda się przy персом uruchomieniu programu zrozumieć, jak dodać nowych przyjaciół.

Jak dodać znajomych na

Trzeba

  • – adresy e-mail znajomych na serwisie mail.ru
  • – dane osobowe o przyjaciołach: nazwisko, imię, pseudonim, płeć, kraj i miasto zamieszkania, datę urodzenia, znak zodiaku i wiek

Instrukcja

1
Dowiedz się u znajomych, kto z nich korzysta z serwisu mail.ru. Poproś ich adresy e-mail i kolejno dodaj je do swojej listy kontaktów. Aby to zrobić, otwórz agent, a następnie kliknij na przycisk „Dodaj kontakt”. Wybierz zakładkę „E-mail” i w odpowiednim polu wpisz swój adres e-mail. Kliknij przycisk „Szukaj” i odkrytej oknie wybierz konto swojego znajomego.
2
Znajdź swoich znajomych za pomocą zakładki „dane osobowe”, jeśli adresy e-mail nie są znane. Do tego skorzystaj z zaawansowanego wyszukiwania, w którym można znaleźć ludzi, zarejestrowanych na portalu mail.ru w pseudonimu, imienia, nazwiska, płci, kraju, regionu, miasta, daty urodzenia, znak zodiaku i wieku. Wypełnij jak najwięcej pól informacyjnych, aby wyszukiwanie wydał najbardziej dokładne wyniki. Podobny skutek przyniesie wyszukiwanie za pośrednictwem sieci społecznej „Mój świat”. Ale w niej, wystarczy dodać nowego przyjaciela, natychmiast okazuje się w swojej liście kontaktów w programie.
3
Informuj znajomych, swój adres e-mail mail.ru do tego, aby samodzielnie znaleźć i dodali swoje konto. W tym przypadku trzeba tylko poczekać na parafii powiadomienia o o o autoryzację nowego kontaktu. Jeśli okaże się znajomy ci osób, to poparcie dla wniosku, nowy przyjaciel natychmiast znajdzie się na twojej liście kontaktów.
4
Podłącz swoje konta z portali społecznościowych, systemów wymiany szybkie wiadomości e-mail i zasobów, nie mających nic wspólnego z mail.ru. Portal zapewnia możliwość zintegrować swoje konto na mail.ru od bez mała 10-tą popularne zasobami. Wystarczy połączyć agent z kontem w popularnej sieci społecznej, jak wszyscy znajomi z tego zasobu znajdą się w twojej liście kontaktów. Możesz otrzymywać powiadomienia o nowych mailach i wiadomościach od nich. Jeśli kontakty znajomego zapisane w książce adresowej na serwerze, to po dodaniu konta możesz pisać do niego listy z pominięciem skrzynki pocztowej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.