Jak dobrać fryzurę w Photoshopie

Do doboru fryzur istnieją specjalne programy. Stanowią one katalog fryzur, wystarczy przesłać swoje zdjęcie, i możesz zacząć eksperymentować ze stylami. W internecie istnieją również zasoby, które oferują przymierzyć różne obrazy. Jeśli na komputerze nie ma zainstalowanego odpowiedniego programu, można wybrać fryzurę i w edytorze Adobe Photoshop.

Jak dobrać fryzurę w Photoshopie

Trzeba

  • -Adobe Photoshop;
  • -zdjęcie en face;
  • -kolekcja fryzur lub zestaw pędzli.

Instrukcja

1
Aby zrobić edytor graficzny charakterystyczny image-studio, musisz zadbać o to, aby pod ręką były wszystkie potrzebne materiały. Zeskanuj lub pobierz na komputer swoje zdjęcie en face. Powinna ona być na tyle jasne, oprócz tego, wskazane jest, aby twoje własne włosy zostały zebrane. Loki za szyją mogą zepsuć obraz przy doborze krótkiej fryzury, a grzywka nie da się przymierzyć obrazy, w których osoba maksymalne otwarcie.
2
Na komputerze musi być niezłą kolekcję fryzur. Można znaleźć gotowe kolekcje, w których fryzury są na oddzielnych przezroczystych warstwach, można pobrać pędzla w formie różnych fryzur, a można samodzielnie wykonać szablony, traktując приглянувшиеся zdjęcia. Aby w przyszłości było łatwiej wybrać obraz, upewnij się, że wybrane przez ciebie fryzury jednego rozmiaru i pasują do proporcji z twarzy na załadowanego zdjęcia.
3
Uruchom edytor Adobe Photoshop i otwórz w nim zdjęcie. Włóż dokument fryzurę lub narysuj jej odpowiednim pędzlem. Za pomocą narzędzi programu przesuń włosy w odpowiednie miejsce. W razie potrzeby dostosuj rozmiar głowy lub rozmiar fryzury. Aby obraz nie искажалось, przytrzymaj podczas skalowania klawisz Shift. Przy doborze fryzury najlepiej pracować z warstwami, które w każdej chwili można ukryć lub usunąć.
4
Dobór fryzury w programie Photoshop, niestety, może tylko wskazać kierunek, w którym można by było zmienić wizerunek, ale gwarancji idealnego obrazu nie daje. Rzecz w tym, że struktura włosów u wszystkich ludzi jest różna, a kolor fryzury, подошедшей w edytorze, w życiu może nie spełnić oczekiwania. Statyczny płaski obraz nie może przekazać wszystkie plusy i minusy wybranej fryzury, podczas gdy profesjonalny fryzjer nie tylko weźmie pod uwagę kształt twarzy, cechy włosów, kolor skóry i oczu, ale i daje przydatne wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.