Jak zwiększyć rozmiar odzieży

Ulubiona bluzka wsi po praniu? Albo jakoś z trudem stała się застегиваться zamek w spódnicy? Przyczyny można szukać, ale na początek w twojej mocy, aby rozwiązać te drobne kłopoty. Zwiększyć rozmiar odzieży samemu nie jest trudne i w warunkach domowych.

Jak zwiększyć rozmiar odzieży

Trzeba

  • – maszyna do szycia;
  • – распарыватель;
  • – żelazko;
  • – nici, igły i inne maszyny do szycia, akcesoria;
  • – produkt, który przeróbki.

Instrukcja

1
Po pierwsze, istotne znaczenie ma wygląd produktu, który trzeba przerobić, i stopień jego zużycia. Wykręć go na lewą stronę i sprawdzić stan prześwitów. Należy porównać kolor z nadrukiem produktu. Jeśli kolor znacznie różni się, to umieścić produkt w bocznych szwach nie uda. Jeszcze подпорите bocznym szwie produktu w niewidocznym miejscu, np. na подгибке dołu. Niektóre tkaniny są bardzo wrażliwe na nadają igły, które pozostawiają na nich ślady otworów. To jest produkt też, niestety, nie można zwiększyć w wysokości. Należy również zwrócić uwagę na wymiary bocznych prześwitów. Jeśli istnieje możliwość ich umieszczenia, zmniejszenie uprawnień do około 7-8 mm (w dużej mierze zależy od rodzaju tkaniny, czasami są dopuszczalne i 5 mm), to zwiększyć rozmiar odzieży będzie trudne. Kiedy stan i wielkość bocznych szwów wyroby spełniają wyżej opisanych warunków, śmiało przystąpić do jego remake ‚ u.
2
Na początek przyjrzyjmy się, jak zwiększyć rozmiar spódnicy. Na spódnicy z втачным pasem sprawdzić stan samego pasa. Jeśli пришит z zapięciem na guzik na zakładkę, można łatwo określić, na jaką odległość można skrócić guzik bliżej krawędzi pasa. Zdjąć wymiary obwód talii i bioder. Zmierz te ilości na spódnicy. Różnicę w ilościach podzielić na 4. Na tę wartość należy ułożyć nowy szew na припуску od starego. Jeśli przy tym na spódnicy pozostaną dopuszczalne wielkości spoiny, można przystąpić do ich распарыванию. Użyj do tego specjalnego распарывателем, że jest bardzo łatwy w obsłudze i pomaga chronić tkankę od łez. Teraz trzeba отутюжить spoiny za pomocą żelazka z парообразователем, żeby nie było śladów starych spoin. Złóż spódnicę w starym szwach i poprowadzić kredą położenie nowych szwów z uwzględnieniem zwiększenia rozmiaru. Dla wygody unosi je prostymi szerokimi szwów, a potem uszyć na maszynie. Ponownie boczne разутюжьте szwy. Tuck na spódnicy lepiej pozostawić bez zmian. Z pasa upierasz guzik lub haki, подпорите go na szwie wzdłużnym, образующем zakładkę. Teraz baste do spódnicy z uwzględnieniem rozstawionych bocznych szwów. Przy приметывании spódnicę należy lekko припосадить. Teraz pristrochite pas do spódnicy. W ten sam sposób można zwiększyć rozmiar spodni.
3
Na bluzce lub swetrze z bocznymi вытачками można zmniejszyć rozwiązanie tych rzutki, od mazać od góry tuck, zmniejszając płynnie rozmiar ją w talii i bioder. W ten sam sposób zwiększa rozmiar produktu z tłoczone szwy na półkach. Tuck na piersi korygować niepożądane. Jeśli chcesz umieścić bluzkę i w bocznych szwach, to trzeba zwiększyć rozmiar pachy z powodu bocznego szwu rękawa. Wszystkie szwy po распарывания należy dokładnie отгладить i dopiero po tym przystąpić do montażu produktu na nowym szwach.
Należy zwrócić uwagę
Należy pamiętać, że zwiększenie rozmiaru odzieży można tylko w przypadku, gdy różnica w мерках jest minimalne. Bardziej, niż o jeden rozmiar, zwiększyć gotowy produkt będzie problematyczne.

logo
Article Categories:
Odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *