Jak dobrać krawat

Zanim odpowiemy na pytanie, jak dobrać krawat, warto zdecydować się na tym, że ten dodatek najlepiej mogą wybrać dla siebie sami mężczyźni. Przy tym często, muszą kierować się nie tyle swoim nastrojem, ile stylu i trendów mody.

Jak dobrać krawat

Przystępując do wyboru krawata należy pamiętać, że powinien on być w optymalnej kompatybilności z kostiumem i сорочкой. Jeżeli osoba nie posiada własnego gustu lub intuicyjne zrozumienie wymagań chwili, to on klasyczne zasady, zgodnie z którymi najlepiej jest dobierać krawat.

1. Warto wiedzieć, że krawat, z wzorem, w większym stopniu należy kupować do monochromatyczne koszulka. Jeśli krawat jednolity, to koszula powinna być z wzorem w postaci komórki lub paski. Głównym объединительным naciskiem należy uznać za kolor paski.

2. Jeśli krawat jest jasny, to jego zakup musi być ustalona tonem i kolorem garnituru i koszuli, które powinny być na ton ciemniejszy.

3. Jeśli garnitur ciemny, a koszula jasna, to dobrać krawat należy ciemnych kolorach, które idealnie komponują się w tonie i z garniturem i koszulą.

4. Jasny krawat, z drobnym wzorem, modne kupić do czarnego kostiumu, który zazwyczaj ubiera się z białą koszulą.

5. Jeśli preferowana jest świetlanej kostium i ciemna koszulka, to wtedy należy krawat wybrać jasny, сочетаемый z tonem kombinezonu.

6. Preferując w ubrania jasne kolory, jak w odniesieniu do garnituru, jak i w odniesieniu do koszulki, to przy wyborze krawata najlepiej wybierać je zgodnie z tonem krawata.

7. Dla tych, którzy preferują jedwabiu галстукам, należy wiedzieć, że najlepiej będzie wyglądać z garniturem, wykonanych z cienkiej wełny. Jeśli preferowana jest gęsty галстуку, garnitur powinien być wełniany твидовым.

8. W kolorystyce najbardziej modne są uważane za połączenie czerni i bieli, czerwieni i niebieskiego, a także niebieski i żółty.

9. Wybierając krawat, warto pamiętać o zgodności rysunków: koszula w paski wymaga krawata jednolite lub z geometrycznym wzorem.

10. Jeśli mężczyzna nie ma wysokim wzrostem lub, na przykład, ma chudego ciała, to w żadnym wypadku mu nie warto dobierać krawat z dużym wzorem.

11. Mężczyźni, posiadający brązowym kolorem skóry i ciemne włosy, mogą wybrać sobie krawat w żywych, jasnych kolorach.

 

 

logo
Article Categories:
Odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *