Jak dobrać rozmiar gorsetu

Gorset jest pięknie i seksownie, i dość niezwykłe. Jednak, aby spełniał on wszystkie jej potrzeby, wybrać gorset koniecznie wielkości. Tylko jak to zrobić poprawnie, wiedzą nieliczni miłośnicy pięknych ubrań.

Jak dobrać rozmiar gorsetu

Instrukcja

1
Jeśli masz zamiar używać gorset dla утягивания kształty, jego rozmiar powinien być jeden mniej zwyczajnego. Czyli jeśli normalnie kupujesz sobie ubrania 44-go rozmiaru, to gorset musi być 42. Jeśli masz zamiar nosić gorset na ubrania, to należy podziwiać modelki, które będą na jeden rozmiar większy jest twój. Odpowiednio, dla tego samego 44-go rozmiaru trzeba wybrać gorset 46-go.
2
Jednym z głównych kryteriów przy wyborze rozmiaru gorsetu, jak i każdej innej odzieży – to wartości podstawowych parametrów: talii, biustu i bioder. Jeśli miarki z siebie jeszcze nie powstał, to przed kupnem gorsetu koniecznie to zrób. Aby zdefiniować własne ustawienia, należy zdjąć całą górną część ubrania, weź zwykły портновский centymetr i do roboty.
3
Najpierw owinąć się calu na wysokości klatki piersiowej – spędzać go we wszystkich wystającymi częściami ciała. Tak измерите górny punkt – obwód klatki piersiowej. Talię mierz w najcieńszym miejscu brzucha i nie napinajcie się, aby odciągnąć go i wydaje się szczuplejsze. Pamiętaj, że zmniejszenie własne wymiary sztucznie, istnieje ryzyko wyrzucenia pieniędzy. Bo jeśli gorset będzie mały, to założyć go po prostu nie można.
4
Mierzyć linię bioder, musisz umieścić centymetr po środku pośladków i wydobyć jego końce do przodu. Połącz je i zapisz otrzymany wynik. Teraz po tych wskaźników można dobrać sobie odpowiedni gorset.
5
W przypadku, gdy chcesz dobrać sobie model gorsetu, zaczynający się pod piersią, musisz jako górnego punktu zmierzyć obwód pod biustem. Odbywa się to również za pomocą centymetra.
6
Co do takiego parametru jak утяжка gorsetu, eksperci zalecają, aby rozpocząć brać taki model, który zabierze cię na 5-10 cm od Razu angażować wzmocniona część majtkowa nie warto zostawić 20 centymetrowy zmniejszenie talii bardziej doświadczonym użytkownikom gorsetu.
logo
Article Categories:
Odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *