Jak określić rozmiar spódnicy

Nawet najbardziej elegancki strój zaćmi, jeśli jest zbyt opina sylwetkę jego posiadaczka lub, wręcz przeciwnie, wisi na niej jak na wieszaku. Każda rzecz, czy to spódnica, spodnie lub bluzka, świetnie wygląda, jeśli jest prawidłowo dobrana do wielkości.

Jak określić rozmiar spódnicy

Trzeba

  • – портняжный metr;
  • – wymiarowe tabela.

Instrukcja

1
Aby prawidłowo określić rozmiar każdej odzieży, weź портняжный metr (сантиметровую taśmę). Autofaucet taśma musi być nowy. Zdejmowanie miarek przy użyciu starej, rozciągniętej taśmy może dać ci smutna niespodzianka.
2
Chwyć mocno metrze mierzony obszar ciała (talię i biodra). Unikaj przeciągając i ugięcia, w przeciwnym razie wynik będzie niedokładny. Twoim zadaniem jest uzyskanie dokładnych cyfr, a nie piękne statystyki.
3
Dokonuj pomiarów, gdy na ciebie jedną bielizna, lub lekkie ubrania na rysunku (na przykład, rajstopy i mike ‚ a). Rejestruj pomiary na wszystkich opcji. Niestandardowe proporcje ciała wymagają szczególnej uwagi przy wyborze rozmiaru przyszłego nowe ubrania.
4
Zmierz swój wzrost. Разуйтесь, zbliżcie się plecami do powierzchni (pięty przy ścianie bez listwy) z pomiaru skalą (ростомером). Jeśli ростомера nie, to poproś kogoś zrobić znak na poziomie twojej głowy. Weź портняжный metr i oblicz wzrost.
5
Ustal obwód talii. Spokojnie, nie mieszajcie brzuch. O taśmą zapięcie w pasie wokół najbardziej cienkiej części.
6
Zmierz obwód bioder. Zostań w pozycji Stojącej, stopy razem”. Przesuń taśmę na najbardziej wystające punkty pośladków i ud. Kierowane przez około dwadzieścia centymetrów poniżej talii.
7
Ustal obwód klatki piersiowej. Pierś mierzy się również na najbardziej wystające punkty. Zmierzyć długość stóp. Weź портняжный miernik i zmierz odległość od wewnętrznej strony ud przed rozpoczęciem stopy.
8
Skorzystaj wymiarowej tabeli 1 i tabeli 2.
9
Należy pamiętać, że tabele krajowych i zagranicznych rozmiary znacznie się różnią. Aby odebrać rzecz swojej wielkości krajowej produkcji, nadają powyższe tabele. Jeśli masz zamiar kupić spódnicę od zagranicznego producenta (Ameryka, Niemcy, itp.), to konieczna jest nieco inna rozmiar siatki lub tabeli zgodności.
Porada
Można określić, czy pasuje rozmiar wybranej spódnicy w następujący sposób: umieść rzecz do miednicowi kości (lub do miejsca, w którym odbywać się będzie spódnica, na przykład, w talii). Jeśli krawędzie dochodzą dokładnie do połowy – spódnica pasuje do ciebie, śmiało idź w przymierzalni.

logo
Article Categories:
Odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *