Jak określić rozmiar fartucha

Ten rodzaj ubrań jest bardzo przydatny w domowej atmosferze, i chętnie noszone przez wiele kobiet. Nie pozostawiają go bez uwagi i przedstawiciele silnej połowy. Przecież jak ładnie ubrać ciepły szlafrok po kąpieli lub lekki jedwabny strój, dawcy za gorąco nawet w upał. Ale, jak każdy element garderoby, szlafrok, należy dobrać do wielkości i wzrostu człowieka.

Jak określić rozmiar fartucha

Instrukcja

1
Na początek należy wiedzieć, jaka kategoria fartucha potrzebujesz. Ich trzy – szlafroki damskie, męskie i szlafroki typu „unisex”, które mogą w równym stopniu zbliżyć się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Według numeru wymiary męskich i żeńskich suknie, zgodnie z europejskimi standardami, różnią się o jeden. Na przykład, jeśli na etykiecie widać oznaczenie XL, to w żeńskim szlafroku to odpowiada zwykłego 50-mu wielkości, a w męskiej – 52-mu. W fartuchach typu „unisex” podjęte męskie standardy.
2
Dla frotte, a także welurowych fartuchy chirurgiczne stosuje się kilka podstawowych wymiarów. „S” (small) – odpowiada 44-mu wielkości, „M” (medium) – 46-th, L (large) – 48-50. Następnie idą męskie rozmiar XL (50-52), XXL (52-54), XXXL (54-56). Aby określić rozmiar dokładniej, można skorzystać z obowiązująca tabelą rozmiarów, które łatwo znaleźć w internecie.
3
Czasami na etykietach importowanych suknie można zobaczyć napis „one size”. To znaczy, że dana rzecz nadaje się równie dobrze dla 46-go, i do 50-go rozmiarach.
4
Przy zakupie fartucha dla dziecka należy wiedzieć, że bierze się pod uwagę jego wzrost. Czyli aby kupić odpowiedni rozmiar szlafrok, zmierzyć wzrost twojego dziecka.
5
Damskie szlafroki mogą różnić się dużą ilością szczegółów i mieć skomplikowany krój. Dlatego, aby kupić dobrze siedzącą na ciebie rzeczą, należy wziąć pod uwagę różne wymiary, a nie tylko obwód klatki piersiowej.
6
Określić żądaną ustawienia należy tak. Разденьтесь do bielizny i zdjąć buty, aby zrobić bardziej dokładne pomiary. W celu określenia obwodu klatki piersiowej centymetr złożyć na najbardziej wystających punktów piersi i подмышечным впадинам. Aby dokładnie zmierzyć talię, związać w najwęższym miejscu tułowia pas lub sznurek i przyłóż centymetr. Obwód bioder proszę mierzyć na najbardziej wystające punkty pośladków i ud.
7
Jeśli twoja postać ma jakieś cechy – szersze biodra lub większy rozmiar piersi, szerokie ramiona, itp., do fartucha należy brać pod uwagę większy parametr.
logo
Kategoria:
Odzież

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.