Jak zwiększyć pamięć laptopa

Długo marzył o telefon komputerze, i oto nadszedł ten czas, kiedy możesz stać się dumnym posiadaczem tej „zabawki”? Gratulacje! Jednak chcemy was ostrzec, że nie wszystkie twoje oczekiwania spełnią się. Tak więc, na przykład, podana w karcie charakterystyki techniczne w rzeczywistości mogą się różnić od rzeczywistych, w tym i wydajność laptopa, na który niewątpliwie ma wpływ właśnie pamięć.

pc

Instrukcja

1
Winchesterowie KOMPUTERÓW przenośnych nie jest tak szybkie, jak 3,5 –calowe dyski twarde komputerów stacjonarnych. Decydującym czynnikiem jest tu opowiada się ilość pamięci ram, umożliwiający pracę ze skomplikowanymi i wymagającymi aplikacjami. Jeśli zdecydujesz się zwiększyć ram, to polecamy skorzystać z następującymi instrukcjami.
2
Przed przystąpieniem do procesu rozszerzenia pamięci laptopa, sprawdź jej typ, korzystając, na przykład, specjalnymi programami diagnostycznymi. Po wykonaniu tej czynności pozostaje ci zapamiętać nazwę pamięci ram i ją kupić
3
Aby zainstalować pamięć w laptopie, trzeba będzie w zależności od konkretnego modelu zdjąć klawiaturę lub część panelu dolnym. W niektórych modelach komputerów przenośnych pamięci są chronione specjalną pokrywą, na dole – to znacznie upraszcza procedurę instalacji.
4
Gdy moduł zostanie wykryty, otwórz pokrywę, wymienić starą ram na nową, ustawiając ją w specjalnej komorze z zatrzaskami. Po załóż ponownie pokrywę i ciesz się zwiększoną prędkością swojego laptopa!
logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.