Jak zrobić zabawkę-smoka koralik

Wyroby z koralików różnią się szczególnym wdziękiem. Z tego materiału splot nie tylko ozdoba, ale i wiązanki kwiatów, a nawet owadów. Może nawet zrobić zabawkę-smoka z koralików, trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość.

Jak zrobić zabawkę-smoka koralik

Trzeba

  • – koraliki dwóch-trzech odcieni;
  • – cienki drut.

Instrukcja

1
Zacznij splot smoka z perełek z głowy. Na cienki drut wpisz parzysta liczba koraliki, umieść je na środku. Przeciągnij przewód przez pół kulki tak, aby jej końce znalazły się po obu stronach nosa smoka.
2
Dalej плетите głowę zabawki, wykonując jednocześnie górną i dolną część. Drut za każdym razem, wycofać się w środku produktu. Stopniowo zwiększać ilość kulek, tworząc głowę smoka.
3
W odległości 4-5 rzędów od początku wyplatania нанижите na druty 2 koraliki w kolorze kontrastowym, aby oczy. Jeszcze przez szereg wykonaj uszy z trzech dodatkowych kulek z obu stron głowy.
4
Dalej splot wokół szyi z tego samego ilości koralików w każdym rzędzie. Po przejściu na pniu zabawki-smoka koralik stopniowo dodać ilość koralików.
5
W procesie tkania mocno przestań produkt синтепоном. To pozwoli zrobić zabawkę-smoka koralik mocno, a ona nie straci formę.
6
Сплетите smoka plecy i brzuch, które można wykonać frezowanie innego koloru. Do ogona stopniowo zmniejszaj ilość koralików. Czubek ogona сплетите najpierw z dwóch koralików w rzędzie, skończysz kilkoma rzędami z jednej koraliki.
7
Oddzielnie сплетите przednie i tylne łapy, począwszy od pazurów. Kończyny nie koniecznie zrobić napięcia. Drutem dołącz nogi do tułowia, które zostały zakończone przez koraliki.
8
Сплетите skrzydła smoka. Do tego koralik koloru bazowego wykonaj kręgosłup. Сплетите cztery długie „kości”, stany u podstawy, składające się z jednej koraliki w rzędzie. Od nich проплетите dwie krótkie podstawy z dwóch koralików w rzędzie, należy połączyć je ze sobą zygzakiem.
9
Сплетите bębenkowej skrzydeł linkę jaśniejszy odcień. Wypełnij tak samo miejsca zgięć skrzydeł. Drutu podłączyć gotowe skrzydła do tułowia zabawki-smoka.
logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.