Jak zrobić z CSS Steam Server CSS Non steam Server

Steam jest specjalny serwis cyfrowej dystrybucji, który jest przeznaczony do aktywacji gry przez internet, wykonywania automatycznych aktualizacji i pobierania wiadomości. Przez ten system są sprzedawane gry wydane przez jego autora, jak i wiele innych, na przykład Counter Strike.

Jak zrobić z CSS Steam Server CSS Non steam Server

Trzeba

  • – komputer z zainstalowanym serwerem Counter Strike.

Instrukcja

1
Kliknij na link http://yourserv.ru/cs_source/statscss/255-delaem-server-no-steam-no-steam-patch.html pobierz patch, mieszczący się w podanym artykule. Aby pobrać plik musisz przejść procedurę rejestracji na stronie. Przejdź do folderu z zainstalowanym serwerem: C:/Server/bin. Usuń pliki z rozszerzeniem dll (steam, steamclient). Następnie rozpakuj archiwum i skopiuj jego zawartość do folderu, po wyświetleniu komunikatu o wymianie plików, naciśnij „Tak”, aby zrobić No-steam serwer.
2
Znajdź w folderze z zainstalowanym serwerem Counter Strike plik, który ma rozszerzenie *.bat, za pomocą którego można uruchomić serwer, należy go otworzyć za pomocą programu Notatnik, dodać do niego wiersz sv_lan 0. Zapisz zmiany w pliku i zamknij go. Po tym uruchom serwer CSS i upewnij się, że działa.
3
Przeprowadź konfigurację serwera, aby do niego mogą dołączać gracze. W tym celu w wierszu serwera należy ustawić wartość +sv_lan 1 i –insecure. Następnie za pomocą wyszukiwania w internecie znajdź plik steam.dll, stosowany w steamemu od hCUP. Skopiuj go do folderu z serwerem, a następnie utwórz w nim plik o nazwie steamemu.ini, otwórz go w Notatniku i dodać do niej wiersz [typu hl2.EXE_CSTRIKE] .
4
W przypadku, gdy chcesz utworzyć No-Steam serwer pod Linux, zamień plik libsteamvalidateuseridtickets_i486.so plikiem z pobranego archiwum. Skorzystaj z programem Simple Patcher, aby zmienić plik engine.dll.
5
Możesz też użyć do tego aplikacja Nowon patch, które można pobrać z linku http://steam-club.ru/load/23-1-0-900. Należy zmiana pliku engine.dll za pomocą kodu umieszczonego na stronie internetowej, podanej w pierwszym kroku. Po tym uruchom ponownie serwer, aby zmiany weszły w życie.
logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *