Jak zrobić telefon wielokanałowym

Wielokanałowe komórkowe sprawiają, że praca w biurze jest bardziej wygodne: aby zadzwonić do instytucji, trzeba najpierw wybrać jeden numer, a następnie wybierz wewnętrzny numer pracownika, z którym chcesz porozmawiać. W przeciwnym razie może powstać zamieszanie z numerami firmy, jeśli jest ich kilka.

Jak zrobić telefon wielokanałowym

Instrukcja

1
Zdecyduj, ile trzeba wewnętrznych pokoi dla pracy twojego biura. Aby obliczyć wymaganą ilość, odpychane od liczby pracowników. Nie zapomnij wziąć pod uwagę wewnętrzny numer faksu i innych możliwych celów biurowych. Określ, jaką ilość linii zewnętrznych będzie w stanie zapewnić sprawne funkcjonowanie biura. W przypadku korzystania z numeru telefonu jako gorącej linii liczba linii zewnętrznych musi odpowiadać wielkości regionu, z którym pracujesz, i liczby pracowników obsługujących połączenia.
2
Podłącz wymagana ilość linii. To nie powinno być mniej niż liczbę przychodzących linii. Jeśli masz podłączony podstawowe linia telefoniczna, rozszerzyć ją za pomocą dodatkowych. W tym celu należy skontaktować się z firmą, która zapewnia twoim biurze komunikacji telefonicznej. Po tym, jak eksperci operatora sprawdzą komunikacji i potwierdzą obecność technicznej możliwości niezbędnych połączeń do biura będą mogli spędzić więcej linii.
3
Kup biurową centralę telefoniczną, model który pasuje do twoich potrzeb. Jeśli taka PBX w sprzedaży nie ma, kup tę, którą później będzie można poszerzyć do wymaganej modyfikacji. Odbywa się to za pomocą specjalnych kart rozszerzeń, które również trzeba kupić.
4
Zwrócić się do inżyniera, który zajmuje się biurowymi PBX. Musi zainstalować karty rozszerzeń w stację podłączyć linię telefoniczną do CENTRALI i zaprogramować stację. Aby mieć gwarancję wysokiej jakości pracy, zaproś fachowca nie z boku, a z firmy telefonicznej, z której korzystasz. Najprawdopodobniej połączenie inżyniera będzie odpłatny.
5
Zorganizuj cyfrowy kanał, jeśli PBX nie może zapewnić wymaganą ilość wewnętrznych i zewnętrznych pokoi. Taką usługę może dostarczyć operator. Sporządź schemat dzwonka i zawiera opis lokalizacji telefonów pracowników.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.