Jak włączyć CALLER id na „Панасонике”

Telefony stacjonarne Panasonic wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, w szczególności, automatycznym wyznacznikiem pokoje. Tę opcję można włączyć w urządzeniu, kontaktując się z centrum serwisowym, a także samodzielnie.

Jak włączyć CALLER id na

Trzeba

  • – telefon Panasonic.

Instrukcja

1
Włącz автоподнятие rurki w Panasonic, aby aktywować budki telefonicznej. Aby to zrobić należy wejść w menu telefonu, wybierz opcję „Ustawienia bazy” albo Setting bs. Następnie naciśnij na telefonie przycisk 3. Wpisz kod pin bazy, domyślnie są to cztery zera. Następnie naciśnij przycisk 5, a następnie 2. W punkcie „Włącz автоподнятие” kliknij „OK”.
2
Skorzystaj innym sposobem włączenia rozmówcy, jeśli poprzedni nie pasował do twojego modelu telefonu. Zaloguj się do menu telefonu, a następnie przejdź do ustawienia stacji bazowej. Wybierz opcję „Automatyczna identyfikacja rozmówcy”. Będąc wewnątrz danej pozycji, wpisz 255. Na ekranie nic się nie będzie wyświetlać. Wtedy pojawi się opcja „Автоподнятие”. Wybierz opcję „Włącz” i wyjdź z menu.
3
Włącz автоопределитель pokoje w telefonie Panasonic wersji 5ХХ za pomocą menu serwisowego. W tym celu przejdź do menu, następnie wybierz opcję „Zmiana kodu pin bazy”, wprowadź hasło 72627664. Następnie zaloguj się w inżynierii menu telefonu. Kliknij w opcję Write eeprom, wprowadź adres 007F. Aby wprowadzić F, naciśnij klawisz R, a następnie cyfrę 5. Pojawi się szesnastkowy symbol F. Pozostałe litery są podobnie, cyfry odpowiadają litery w kolejności: A=R0, B=R1 i tak dalej.
4
Aktywuj автоподнятие rurki w telefonie PANASONIC KX-TCD500RU. W tym celu przejdź do menu, następnie wybierz „Menu ” bazy”. Wprowadź kod pin 0000. Wybierz opcję „Inne”. Kliknij „OK”. Wybierz opcję „Zmiana kodu pin bazy”, a następnie „OK”. Wprowadź wartość 7262 z klawiatury. Dalej wpisz potwierdzenie 7664, po tym nastąpi wejście w tryb inżynierii telefonu. W nim, wybierz drugą opcję i kliknij „OK”.
5
Kliknij na pozycję Set address, wprowadź 007, naciśnij R i 5. Następnie wpisz 06 i kliknij „OK”. Następnie poczekaj na sygnał dźwiękowy potwierdzający, wyłącz i ponownie włącz telefon. Następnie wybierz liczbę połączeń, z których zacznie być ustalona pokój w punkcie „Ustawienia bazy” – „Automatyczna identyfikacja rozmówcy”.
logo
Article Categories:
Materiałów biurowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *