Jak podłączyć DECT-telefon

DECT — jest to standard komunikacji bezprzewodowej, który jest używany w nowoczesnych радиотелефонах. Z jego pomocą można chodzić po całym domu i rozmawiać przez telefon, nie myśląc o kablach. Odległość od telefonu do bazy nie przekracza 50 metrów.

Jak podłączyć DECT-telefon

Trzeba

  • – DECT-telefon
  • – gniazdo telefoniczne
  • – kabel telefoniczny
  • – podręcznik użytkownika

Instrukcja

1
Upewnij się, że długość kabla wystarczy do połączenia bazy DECT-telefon z gniazdkiem telefonicznym. Jeśli telefonicznego kabla cienko, zmierz odległość, a następnie kupić go w sklepie.
2
Sprawdź kompletność dostawy zakupionego telefonu. W opakowaniu powinny znajdować się następujące rzeczy: słuchawka, baza, 2 akumulatory, kabel telefoniczny, ładowarka i instrukcja obsługi.
3
Wyjmij z pudełka bazy do słuchawki. Jest ona potrzebna do tego, aby telefon mógł się ładować. Umieść bazę w dowolnym czasie dogodnym dla ciebie miejsce na płaskiej powierzchni.
4
Każdą bazę można zamontować na ścianie. Do tego trzeba wbić gwóźdź w ścianę i powiesić na nim bazę.
5
Odłącz pokrywę ochronną u rury. Włóż 2 baterii w specjalnej komorze baterii w słuchawce, z zachowaniem biegunowości.
6
Z tyłu u telefonicznej bazy znajduje się prostokątny wtyk do podłączenia DECT-telefon do gniazdka. Podłącz jeden koniec kabla do bazy, a drugi do gniazdka ściennego. Po prawidłowym podłączeniu kabla do bazy powinien zabrzmieć kliknięcie.
7
Weź ładowarkę i podłącz jeden koniec do bazy (wtyczka w postaci cylindra). Drugi koniec („wtyczki”) włóż do gniazdka elektrycznego. Po podłączeniu ładowarki musi zabrzmieć sygnał. Spójrz na bazę. Jeśli świeci się specjalny wskaźnik, zrobiłeś wszystko poprawnie.
8
Włączyć telefon, naciskając na przycisk z wzorem w postaci rurki. W słuchawce powinien zabrzmieć ciągły sygnał akustyczny, informujący o poprawności podłączenia.
9
Zrób weryfikacyjny telefon do kogoś. Zapytaj rozmówcę, czy dobrze mu to wszystko słychać. Poproś go, aby oddzwonić. Jeśli są jakieś zakłócenia, spróbuj wyjąć przewód telefoniczny z gniazdka, a potem włożyć z powrotem. Jeśli zakłócenia nie ustały, skontaktuj się z centrum serwisowym.
10
Poczytaj instrukcję obsługi, która jest dołączona do DECT-telefon. Ustaw dzwonek i głośność dzwonka, wpisać numery w książce telefonicznej.
logo
Article Categories:
Materiałów biurowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *