Jak włączyć determinant na Panasonic

Automatyczna identyfikacja rozmówcy na stacjonarnym telefonie pozwala nie tylko dowiedzieć się, kto dzwoni do ciebie w tej chwili, ale i zobaczyć wszystkie numery telefonów, z których dzwoniono pod twoją nieobecność. Jest to dość przydatna funkcja jak do użytku domowego, jak i biurowego telefonu.

Jak włączyć determinant na Panasonic

Trzeba

  • – telefon Panasonic.

Instrukcja

1
Zaloguj się do menu telefonu, aby włączyć CALLER id, wybierz opcję „Ustawienia sieciowe”, a następnie wybierz opcję „Automatyczna identyfikacja rozmówcy”. Będąc w tym menu, wpisz z klawiatury liczby 255. Na ekranie pojawi się polecenie „Автоподнятие” – kliknij na „Włącz”.
2
Aktywuj funkcję автоподнятия aby włączyć dostawca. Aby to zrobić, przejdź do menu i wybierz „Ustawienia bazy”. Naciśnij klawisz 3. Następnie wprowadź kod pin (domyślnie 0000). Następnie naciśnij kolejno cyfry 5 i 2. Za które wpłynęło połączenia przychodzącego naciśnij przycisk jeden raz, aby zdecydował się pokój, a drugi raz, aby rozpocząć rozmowy.
3
Skonfiguruj automatyczne identyfikacja rozmówcy w telefonie Panasonic 325й modelu. Zaloguj się do trybu „Ustawienia bazy” telefonu. Następnie wybierz opcję „CALLER id”, kliknij „Ok”. Dalej z pomocą joysticka przewiń w dół do momentu pojawienia się na ekranie cechy. Wpisz kolejno liczby 255. Kliknij „Ok”. Następnie w wyświetlonym menu wybierz opcję „automatyczne pobieranie”. Następnie kliknij na przycisk „Ok”.
4
Wybierz pozycję „Włączony”, kliknij „Ok”. Następnie wybierz tryb „CALLER id”, ustaw liczbę cyfr – 7. Dalej wybierz liczbę zapytań sygnału – 5 (maksymalna). Ustaw czas trwania sygnału żądania – 100 ms (wartość minimalna). W opcji „Opóźnienie odpowiedzi na wyzwanie” wybierz 100 ms.
5
Zaznacz w polu „Ilość połączeń” na wartość 1. W rzeczywistości, pokój ustala się po trzech lub dwóch połączeń, czyli po zadziałaniu automatycznego rozmówcy. Gdy dzwonisz na telefon z CALLER id to przełączanie słychać w słuchawce. Na tym CALLER id konfiguracja jest zakończona. Możesz też podłączyć u swojego operatora telefonii komórkowej, usługi CallerID, aby uzupełnić CALLER id.
6
Przejdź do menu telefonu, wybierz „Ustawienia bazy”, wprowadź „0000”, a następnie wybierz opcję „Inne”, a następnie „Zmiana kodu pin”, wpisz kombinację cyfr 726276647, a następnie wpisać kod EEPROM8 i 007R5 F-06.
logo
Kategoria:
Elektronika

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.