Jak wybrać lider

Przy pomocy nowoczesnej kobiety coraz częściej przychodzi postęp naukowo-techniczny. I oto gotowanie dla całej rodziny zajmuje coraz mniej czasu, walory smakowe potraw, ich charakterystyki energetyczne nie tylko nie spada, ale nawet poprawiają się z każdym nowym wynalazkiem. Kolejna nowość, która zdobyła już szerokie grono fanów, – мультиварка.

Мультиварка można smażyć, piec, gotować dżem, dusić

Instrukcja

1
Jej zasada działania jest podobny do пароваркой, ale, w przeciwieństwie do tego ostatniego, możliwości мультиварки znacznie szerszy. Oprócz tradycyjnego gotowania na parze i gotowania zup, мультиварка można smażyć, piec, gotować dżem, dusić.
2
Więc podjęliśmy decyzję o zakupie, pojawia się pytanie, jak wybrać lider?

Po pierwsze, należy rozważyć obudowa мультиварки. Są dwa rodzaje: plastikowe i metalowe. Pierwsze mają bardziej atrakcyjny wygląd, drugi – bardziej wysokich parametrach wytrzymałości i trwałości.

3
Drugą ważną cechą jest pojemność zbiornika, od tego zależy ilość przygotowanych potraw na raz. Wybierz pojemność, na podstawie objętości naczynia, w którym zwykle gotować zupę dla całej rodziny.
4
Po trzecie, należy zwrócić uwagę na ilość wbudowanych automatycznych programów gotowania. Programy sami obliczyć temperaturę i czas gotowania, można jednorazowo umieścić w lider wszystkie niezbędne produkty i nie śledzić gotowaniem.
5
Po czwarte, wybierz lider w największym czas gotowania. Niektóre мультиварки w stanie, na przykład, dusić produkty do dziesięciu godzin, takiego agregatu przekroczyć najbardziej twarde mięso.
6
Niebagatelne znaczenie ma producent. Modele światowych producentów elektroniki są droższe, ale kupując lider, nie warto oszczędzać. Wewnątrz urządzenia znajdują się elementy sterowania elektronicznego, których uszkodzenie sprawi, że lider absolutnie bezużyteczne. Ważne jest również jakość teflonowego pokrycia, tak jak мультиварка wyposażona tylko w jednej pojemności do gotowania.
Należy zwrócić uwagę
Należy zwrócić uwagę na elementy sterowania, pierwszeństwo urządzenia z ekranem dotykowym, tak jak pokrętło dźwignia wyłącznika z czasem może blokuje się.

logo
Article Categories:
Elektronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *