Jak zrobić snowboard

Jeśli zima jest już za pasem, warto pomyśleć o snowboardzie. Całe szczęście, że ich szeroki asortyment oferuje do wyboru. Co prawda należy zauważyć, że snowboard – rzecz dość droga. Dlatego można wykonać z desek, zrobić mocowania i pomalować samemu. Przecież miło jest jeździć po śniegu na snowboardzie, wykonane własnymi rękami.

Wnikliwie na snowboardzie po górskich zboczach - przyjemność w czystej postaci

Instrukcja

1
Kup deskę 1,5 m, długości i około 1,5 cm szerokości i очертите na niej granice snowboardu, a następnie wyciąć wyrzynarką wzorzec. Krawędzie шлифуем drewniany blok i papierem ściernym.
2
Teraz deskę trzeba zgiąć. Do tego pozostawić na około 20 minut pod bieżącą bardzo gorącej wody. Połóż deskę na stole, a w jej centrum umieścić ciężki ładunek. Pod krawędzi umieścić małe drewniane kije z odpadów od rzeźbienia przedmiotu i zostawić w takiej postaci wzorzec na noc. Nazajutrz вымочите już tylko końce deski i ponownie pod nie podłożyć kliny, ale grubsze. Tak końce deski otrzymają odpowiedni gospodarcza.
3
Mocowania do deski zrób ze sklejki o grubości 1 cm i Wycinamy przedmiotu do uchwytów w kształcie litery „A” z długimi końcami. Umieść przedmiotu mocowań pod gorącą wodę i 15 minut. Już elastycznej sklejki owinąć wokół stóp i zabezpieczyć najwyższych piętrach bloków, podczas gdy wzorzec nie wyschły.
4
Do podstawy mocowania weź sklejki o grubości około 1,3 cm i wyciąć z niej dwie trapezu. Wąska część będzie znajdować się od strony kostki. Zamocować przedmiotu mocowań do podłoża – będzie dość standardowe mocowanie z wysokim oparciem i dwoma ścianami wzdłuż stop, a także podstawy. Pomaluj mocowania i pozostaw je do wyschnięcia.
5
Jeśli mocowania były snowboard i malujemy drugą stronę, nie zapomnij umieścić na krawędzi taśmy. Wskazane jest będzie umieścić na tablicy kolejne warstwy farby, po czym można nałożyć na deskę logo.
6
Kupić włókna szklanego i substancja do hartowania metalu (ja zazwyczaj idzie w parze z włóknem szklanym na dodatek). W jednorazową plastikową miskę kładziemy włókna szklanego o około jedną trzecią objętości i капаем odpowiednią ilość затвердителя (na podstawie instrukcji). Lepiej tę operację przeprowadzić na ulicy, aby nie oddychać trującymi oparami z włókna szklanego. Najtańszy z pędzlem (który nie jest szkoda) nałóż powstałą mieszankę najpierw na podstawę deski, a potem i na wszystkie pozostałe jej części i mocowania. Gdy mieszanka wyschnie, nałóż jeszcze raz, snowboard.
7
Z odpowiedniego materiału pokroić 8 pasków, przymocowujemy do każdego po jednym rzep, a następnie do czterech ремешкам dołączyć po jednej klamrze. Przykręcić klamry za pomocą włókna szklanego bezpośrednio do uchwytu.
8
Pozostaje tylko dołączyć do snowboardu naklejki. Niech to będzie, na przykład, okrągła hologram, приклеенная nad ustaleniami. To wszystko można jeździć. Tylko pamiętaj, że nasza deska niech i wygląda prawdziwa, ale to nie jest tak silna. Ale domowej roboty snowboard znacznie łatwiej „zakupione”.
logo
Kategoria:
Sprzęt sportowy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.