Jak zrobić maty sportowe

Wzmocnić i zachować zdrowie, należy w każdym wieku. Ale często na wstęp do klubów sportowych nie mają czasu lub są one nie po drodze. Pozostaje jedno wyjście – zorganizować u siebie w domu sportowy mini-kompleks. W przypadku sprzętu sportowego zakątka nie zapomnij o matach. Są one niezbędne dla bezpieczeństwa.

Jak zrobić maty sportowe

Trzeba

  • – arkusze grubej pianki
  • – materiał do obudowy maty

Instrukcja

1
Kupujemy wymagana ilość arkuszy grubej pianki. Gęstość i sprężystość pianki może znacznie zmniejszyć ból w trakcie неаккуратном spadku i uniknąć obrażeń ciała. Szczególnie maty są niezbędne tam, gdzie są dzieci.
2
Wycięte z pianki przedmiotu pożądanego rozmiaru. Zwykle jest to 1330х 230х60мм. Ale można zrobić mata sportowa w swoim rozmiarom i odpowiedniej formy: choć kwadratowy, choć prostokątny.
3
Pozyskujemy materiał do obudowy maty. Wcześniej maty обшивали plandeką lub дерматином. Materiały te nie są bardzo praktyczne: szybko się brudzą, rwą się, popadają w ruinę. Nowoczesne materiały syntetyczne są praktyczne, piękne, trwałe: to капровинил lub utwardzony polichlorek winylu. Najważniejsze jest to, aby materiały były toksyczne, antyalergiczne i mogą być poddawane obróbce sanitarnej.
4
Robimy z materiału wzór, dwie części podstawy, cztery części dla stron, pozostawiając na zasiłki 2 cm ze wszystkich stron.
5
Przeszywamy przyszły etui z trzech stron. W czwartą stronę вшиваем zamek lub robimy шнуровку, aby pokrowiec można było regularnie zdejmować i prać.
6
Z boku dla łatwego przenoszenia należy zrobić uchwyty, można z zawiesia, a można i z pianki pokryte.
7
Dla sportowego dzieci antypoślizgowej powierzchni maty można ozdobić kolorową fajna aplikacja.
8
Jeśli wziąć 2 arkusze pianki, okryć ich i szyć w jedną ze stron ogólną zamek błyskawiczny, będzie składana mata, który jest wygodny w przechowywaniu i zajmuje mniej miejsca.
9
Wkładamy pianki w etui, застегиваем.
logo
Kategoria:
Sprzęt sportowy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.