Jak zrobić samochód z pilotem

W clippers grają nie tylko małe dzieci – w dzisiejszych czasach, kiedy do dyspozycji każdego człowieka znajdują się sklepy zdalnie sterowanych modeli i ich zakres, gra w maszyny stała się hobby i pasją wielu dorosłych. Rc samochody dość drogi, i rodzi się pytanie – co zrobić, aby tym, którzy chcą mieć prosty радиоуправляемую model lub chociaż model na załączonym pilocie, ale brakuje środków na jej zakup? Możesz spróbować wykonać elementarna samochód na pilocie zdalnego sterowania własnymi rękami.

Sterowane samochody stały hobby i pasją wielu dorosłych

Instrukcja

1
Aby zebrać model, weź prosty mały silnik z osią, na którą można następnie umieścić na koła; przycisk z myszy komputerowej w dwóch egzemplarzach; wystarczająco długi kabel i obudowa do samochodu, który może być dowolny, w jaki chcesz go zobaczyć.
2
Weź dwa małe przewody i lutowania lutownicą ich do przycisku. Odwrotny koniec jednego z przewodów lutowania do электромотору, a drugi do плюсовому bieguna. Trzeci kontakt będzie już na silniku – biegun ujemny.
3
Aby to zrobić w maszynie do tyłu, a nie ograniczać się tylko przednim, powtórz te same czynności z księgowań na drugi przycisk od myszy.
4
Na przygotowanej wcześniej baterii podłączyć plus i minus. Weź dwie baterie – po jednej na każdy przycisk. Zrób pilot – podstawa pod baterie i przyciski.
5
Gdy wszystko jest gotowe, przygotuj obudowa do samochodu, załóż na osi silnika kółka i sprawdź, czy działa zebrane konstrukcja. Po naciśnięciu jednego przycisku urządzenie musi jechać do przodu, a po naciśnięciu innego – temu.
6
Na podstawie tego prostego schematu można wyprodukować i bardziej skomplikowany samochód na pilota – podłączaj wyobraźnię i wymyślić nowe, ciekawe rozwiązania.
logo
Article Categories:
Hand-made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *