Jak zrobić przedłużanie paznokci na formy

Własne długie i piękne paznokcie dość trudne zapuścić. Czasami łamią się, rosną powoli. Dlatego dziś tak popularny zabieg przedłużania. Metod jest wiele: sztuczne paznokcie robią z akrylu, żelu, na napiwki i formach. Najnowsza technologia polega przedłużanie na specjalne płyty z tworzyw sztucznych, papieru i metalu. Są one mocowane są na końcach własnych paznokci i nadają im żądaną długość i kształt. Z góry nakłada się żel, który utwardza się pod wpływem promieni uv. Same kształty później sprzątają. Rozważmy proces więcej.

Jak zrobić przedłużanie paznokci na formy

Trzeba

  • Specjalne formy, żel, обезжиривающее narzędzie, pędzelek, klej do paznokci, wanienka do rąk, żel do usuwania skórek, skórki różdżka, nożyczki, lampa uv, мелкоабразивные pilnik.

Instrukcja

1
Zetrzyj z paznokci stary lakier, delikatnie odjąć je, pozostawiając kilka milimetrów, aby było się do czego mocować kształt. Подпилите krawędzi paznokci płytek tak, aby były zgodne w formie z szablonów. Używaj полирующими пилками.
2
Usuń naskórek. Wokół paznokci płytek nie powinno być nadmiaru skóry: jest to nieestetycznie, poza tym ona przeszkadza paznokci rosnąć. Najlepiej najpierw pary pędzla w wanience ze specjalnym środkiem , odsunąć skórki różdżki, a potem usunąć naskórek za pomocą przeznaczonego do tego zabiegu kremu lub oleju.
3
Strip paznokieć мелкоабразивной полирующей пилочкой, aby pozbyć się naturalnego blasku. Przetrzyj płytkę paznokciową płynem do zdejmowania lakieru, więc обезжирив jej. To daje gwarancję profilaktyki chorób grzybiczych pod sztucznym paznokciem. Dokładnie dezynfekcji wszystkie niezbędne narzędzia do budowania.
4
Jak można gęstsze załączyć gotowe formy do krawędzi własnych paznokci. Za pomocą pędzelka nanieść na paznokieć i znajdujący się na nim wzornik warstwa żelowego pokrycia. Teraz żel należy wysuszyć.
5
Podstawiając przetworzone paznokcie pod światło żarówki uv. Gdy żel w końcu wysycha i twardnieje, nałóż kolejną warstwę. Też go wysuszyć pod specjalną lampą. W razie potrzeby powtórz procedurę jeszcze raz. Wyjąć formę. Twój sztuczny paznokieć jest już prawie gotowy.
6
Teraz pozostaje wymodelować pożądany kształt paznokci. Wyrównaj je specjalnymi пилочками (w żadnym wypadku nie żelaznymi). Nałóż ostatnia warstwa żelowego pokrycia i osuszyć pod światłem ultrafioletowym.
Należy zwrócić uwagę
Najpierw korekty sztucznych paznokci sprawiają, że raz na dwa tygodnie, potem raz w miesiącu. Przy odpowiedniej opiece mogą służyć 4-6 miesięcy.

Porada
Nie można robić przedłużanie paznokci w tym okresie, gdy bierzesz antybiotyki, leki hormonalne lub przejść kurs chemioterapii. Będą wyobcowany.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.