Jak zrobić czarne oczy

Czarne oczy są wyraziste w swej naturze, i nie wymagają poważnego makijażu. Ale jeśli twoje oczy innego koloru, a chcesz mieć магнетическим spojrzeniem черноокой Шахрезады? Nie trzeba kupować do tego czarne soczewki. Istnieją pewne tajemnice „walki kolorowanki, które uczynią twoje oczy i ciemniejsze.

Spróbuj zrobić arabski makijaż

Trzeba

  • Ton do twarzy
  • Ołówek do brwi
  • Płynny eyeliner lub miękki obwód z aplikatorem
  • Cienie
  • Tusz do rzęs.

Instrukcja

1
Zrób makijaż w stylu arabskim lub pod „kobietę-dominacja” – kładzie nacisk na czarne oczy. Podstawą takiego makijażu jest równy kolor twarzy. Na tle lekko połyskujące skóry jasnego tonu „oczy Шахрезады” będą wyglądać szczególnie efektownie. Nie zapomnij, aby podkreślić linię brwi, aby wzmocnić efekt swoich tajemniczych oczu. To musi być jasne i lekko wydłużone i do nosa, i do skroni.
2
Przesuń oczy. Jest to najbardziej odpowiedzialna część makijażu dla czarnych oczu. Można skorzystać z ciekłej подводкой węgla w kolorze lub łagodnym контурным ołówkiem.

• Powieki na linii rzęs narysuj na górze i na dole tak, aby oczy zakupione миндалевидную formularz („kocie прищур). Linia cieczy eyeliner nie powinna być zbyt tłuste.

• Za pomocą miękkiego ścieżki można zrobić „zadymione” oczka. Do tego aplikator delikatnie растушуйте linii eyeliner. Wodniste oczy wychodzą przy sprawne przejście kolorach od czerni do szarości.

3
Dopasuj cienie w zależności od naturalnego koloru oczu, włosów i skóry. Aby uzyskać efekt czarnych oczu:

• Темноглазым kobiety najlepiej nadają koloru czekolady i oliwek, kremowy, beżowy, karmelowy. Taki makijaż będzie wyglądał bardziej naturalnie.

• Светлоглазым pań – złote, fioletowe, purpurowe, zielone, szare odcienie. To wyraziste odcienie, które sprawią, że twój styl bardziej efektowne.

• Brązowym piękności – oliwkowo-brązowe, a светлокожим – niebieskie, zielone i szare cienie.

• Użyj cienia jednego koloru! Ciemne oczy uroczo заблестят, jeśli cienie mają efekt lśnienia.

4
Gęsto nałóż szerokim pędzelkiem bardziej jasny odcień na wewnętrzny kącik wieku. Płynnie przejść na ciemniejsze odcienie w kierunku zewnętrznej krawędzi. Cienie powinny leżeć na górną powiekę aż do brwi i pod dolnymi rzęsami.
5
Pomaluj górne rzęsy dwoma-trzema warstwami cynkowo-czarnego tuszu do rzęs. Do dolnych rzęs wystarczy jednej warstwy. Jeśli wybierzesz ciemno-brązowy tusz do rzęs, to ona sprawi, że twój styl jest bardziej miękkie i кокетливым. Jest to ostatni akord – zrobiłeś sobie czarne oczy. Naturalna ciemna tęczówka stała się wyglądać prawie czarny, a светлоглазая piękna wytwarza efekt wizualny темноокой divy.
Porada
Podczas tworzenia efektu czarnych oczu nie zapomnij najważniejsze zasady makijażu. Jasne odcienie zawsze wizualnie zwiększają twoje oczy i więcej ciemny, wręcz przeciwnie, zmniejszają ich.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.