Jak zrobić pierś bujną

Bujna damskie piersi jeszcze w czasach starożytności uważany był za symbol płodności i życia. Z tych czasów moda na kształt kobiecego biustu zmieniała się nie jeden raz. Ale pytanie o to, jak zrobić piersi są jędrne, bujnej i pięknej, obchodzi kobiet i teraz.

Jak zrobić pierś bujną

Instrukcja

1
Na pewno znacznie zwiększyć rozmiar biustu bez operacji plastycznej niemożliwe. Ale niekoniecznie trzeba uciekać się do plastiku, aby mieć piękny, jędrny biust. Aby to zrobić, wystarczy systematycznie i starannie dbać o nią. Codziennie rano masażu wodnego: najpierw należy kierować strumienia dusza na jedną z piersi, przesuwając ją w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara od góry do dołu, następnie poruszając się po okręgu. Następnie wykonaj tę samą procedurę z drugą piersią. Rób naprzemienny prysznic, kilka razy zmieniając temperaturę wody, ale zawsze do zimnej.
2
Po kąpieli i pod prysznic używaj kosmetyków dla zwiększenia elastyczności i wzmocnienie skóry piersi. Spróbuj raz w tygodniu robić ziemniaków maskę. Do jej przygotowania, mash jedną gotowane ziemniaka. Dodać 50 ml oleju roślinnego, jedną łyżeczkę miodu i śmietany. Nałożyć mieszankę na skórę piersi, płuca, skierowanymi w górę gronie ruchami. Pozostawić na 15-20 minut. Po nasmarować klatkę piersiową oliwą z oliwek.
3
Poprawić kształt piersi pomogą i zajęcia na siłowni. Pamiętaj, że podczas ćwiczeń fizycznych należy nosić biustonosz. W domu codziennie można wykonywać proste ćwiczenia. Pierwsze ćwiczenie rób, stojąc w odległości pół metra od ściany. Wyciągnij ręce do przodu i z siłą należy naciskać dłońmi o ścianę. Wykonując drugie ćwiczenie, zegnij ręce w łokciach i połącz dłonie na wysokości biustu. Dociśnij je do siebie z całych sił, tak, aby mięśnie klatki piersiowej zabieramy. Zachowaj taki stan dziesięć sekund, a następnie rozluźnij ramiona. Powtórzyć co najmniej 10 razy z rzędu. I jeszcze jedno ćwiczenie: łącząc dłonie, podnosić, jak to możliwe i należy zwracać się w pozycji wyjściowej łokcie. Powtórz 7-10 razy.
Porada
Aby piersi nie провисала i prezentowały wysoki, uważaj na swoją postawą. Starannie dobieramy biustonosz. Więzadła, które obsługują piersi, są bardzo cienkie i łatwo mogą się rozciągnąć. Nawet jeśli biust niewielki rozmiar, należy utrzymywać go przy dobrej, jakości bielizny.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.