Jak zrobić masaż ud

Najczęstsze problemy ze skórą są widoczne w okolicach bioder. Z wiekiem pojawia się cellulit. Aby się go pozbyć, wystarczy przeprowadzić masaż, który ma na celu poprawę przepływu krwi, wchłanianie tłuszczu podskórnego i wygładzenie skóry. Do tego nie trzeba iść do masażysty, bo można to zrobić samodzielnie.

Jak zrobić masaż ud

Trzeba

  • – sól morska;
  • – miód;
  • – krem tłusty;
  • – masażer.

Instrukcja

1
Weź gorącą kąpiel z aromatycznymi olejkami lub z solą morską. Rozpocząć masaż bez przeprowadzenia zabiegów wodnych nie można, na skórze pojawią się siniaki. Po tym, jak skóra размякла, przejdź do podstawowych działań.
2
Pogłaskał biodra dłonią lub palcami – to poprawi przepływ krwi do kapilary. Nie trzeba mocno wcisnąć, tak jak skóra jeszcze nie jest ostatecznie przygotowana.
3
Zacznij otarcia skóry. Rozłóż palce z dala od siebie. Aktywne ruchy zacząć wcierać w skórę, by była jak by dryfował w kierunku, w którym robisz ruch ręki. To pomoże zmniejszyć warstwę podskórnego tłuszczu. W celu poprawy wyników należy użyć miodu. Oczywiście, że z nim zrobić masaż kilku boli, ale skuteczniej.
4
Weź mały obszar skóry i zdejmij go, po czym zwolnij i lekko pogłaskał dłonią. Potem przystąpić do bardziej silne разминаниям, chwytając większy obszar. Twoje ruchy powinny być jak w наминании testu, ale mocno nie усердствуйте, więc nie przyspieszyć pojawienie się wyniku.
5
Zacznijcie pogłaskać. Muszą być intensywne. Nałóż na dłoń troszkę miodu i z góry w dół, spacer po biodra. Od wewnętrznej strony wykonuj mniej intensywne klaszcze, tak jak w tym miejscu cellulitu w zasadzie nie ma. Ale to nie oznacza, że tam robić masaż nie trzeba.
6
Jeśli wystąpi silny ból, to ograniczać sobie zwykłym pocieranie bioder solą morską lub miodem z dodatkiem olejku z cytryny. Zabieg ten poprawia przepływ krwi i przyczynia się do stopniowej resorpcji cellulitu.
7
Kup specjalny masażer, jeśli masz mocno męczą ręki podczas wykonywania masażu. Użyj go po kąpieli i nakładania tłustego kremu na skórę.
8
Skontaktuj się z masażysty, jeśli chcesz jak najszybciej doprowadzić swoje biodra do porządku. Oczywiście, domowy masaż też przynosi rezultaty, ale po wizycie specjalisty pojawią się one znacznie szybciej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.