Jak zrobić masaż ud

Najczęstsze problemy ze skórą są widoczne w okolicach bioder. Z wiekiem pojawia się cellulit. Aby się go pozbyć, wystarczy przeprowadzić masaż, który ma na celu poprawę przepływu krwi, wchłanianie tłuszczu podskórnego i wygładzenie skóry. Do tego nie trzeba iść do masażysty, bo można to zrobić samodzielnie.

Jak zrobić masaż ud

Trzeba

  • – sól morska;
  • – miód;
  • – krem tłusty;
  • – masażer.

Instrukcja

1
Weź gorącą kąpiel z aromatycznymi olejkami lub z solą morską. Rozpocząć masaż bez przeprowadzenia zabiegów wodnych nie można, na skórze pojawią się siniaki. Po tym, jak skóra размякла, przejdź do podstawowych działań.
2
Pogłaskał biodra dłonią lub palcami – to poprawi przepływ krwi do kapilary. Nie trzeba mocno wcisnąć, tak jak skóra jeszcze nie jest ostatecznie przygotowana.
3
Zacznij otarcia skóry. Rozłóż palce z dala od siebie. Aktywne ruchy zacząć wcierać w skórę, by była jak by dryfował w kierunku, w którym robisz ruch ręki. To pomoże zmniejszyć warstwę podskórnego tłuszczu. W celu poprawy wyników należy użyć miodu. Oczywiście, że z nim zrobić masaż kilku boli, ale skuteczniej.
4
Weź mały obszar skóry i zdejmij go, po czym zwolnij i lekko pogłaskał dłonią. Potem przystąpić do bardziej silne разминаниям, chwytając większy obszar. Twoje ruchy powinny być jak w наминании testu, ale mocno nie усердствуйте, więc nie przyspieszyć pojawienie się wyniku.
5
Zacznijcie pogłaskać. Muszą być intensywne. Nałóż na dłoń troszkę miodu i z góry w dół, spacer po biodra. Od wewnętrznej strony wykonuj mniej intensywne klaszcze, tak jak w tym miejscu cellulitu w zasadzie nie ma. Ale to nie oznacza, że tam robić masaż nie trzeba.
6
Jeśli wystąpi silny ból, to ograniczać sobie zwykłym pocieranie bioder solą morską lub miodem z dodatkiem olejku z cytryny. Zabieg ten poprawia przepływ krwi i przyczynia się do stopniowej resorpcji cellulitu.
7
Kup specjalny masażer, jeśli masz mocno męczą ręki podczas wykonywania masażu. Użyj go po kąpieli i nakładania tłustego kremu na skórę.
8
Skontaktuj się z masażysty, jeśli chcesz jak najszybciej doprowadzić swoje biodra do porządku. Oczywiście, domowy masaż też przynosi rezultaty, ale po wizycie specjalisty pojawią się one znacznie szybciej.
logo

Comments are closed.