Jak zrobić najniższej procy

Zalety слингов są niezaprzeczalne: dziecko komfortowo czuje się przy mamie, jest mu wygodnie spać i jeść, nawet podczas spaceru, a rodzice są zwolnione ręce. Prostota konstrukcji procy wprost proporcjonalna do wygody jego użytkowania. Przyrząd do przenoszenia dziecka na siłę zrobić samemu każdej mamie.

Jak zrobić najniższej procy

Trzeba

  • – gruba tkanina;
  • – 2 pierścienie o średnicy 5-6 cm.

Instrukcja

1
Wybierz tkaniny. Materiał powinien być napięty, ale nie niegrzeczny. Nadaje się zwykły bawełniane, ale należy pamiętać, że może ona przesuwać się na ubraniu. Więc do domu zrób chusta z bawełny, a dla pieszych – z żakardu lub grubej dzianiny.
2
Wybierz model procy, którą będziesz robić. Najłatwiej zabezpieczyć szalik o długości 2,5-3 m i szerokości 0,5 m na pierścieniach. Kupić tkaniny odpowiedniej szerokości, aby nie obsługiwać krawędzi. Wybierz z tworzyw sztucznych, wyroby z bambusa lub metalowe pierścienie o średnicy 5-6 cm.
3
Dla wygody zawiązywania ogranicz końce szarfy lub wyciąć je pod kątem, aby stworzyć piękne драпировок. Praca krawędzi procy. W środku płótna zrób płytką вытачку, jest to potrzebne, aby znaleźć środek szalikiem, jeśli będzie trzeba ubrać go w transporcie.
4
Przełóż jeden koniec procy w oba pierścienie, należy zagiąć krawędź i przesuń palcem przez jeden pierścień. Dokręcić podkładki tak, aby krótki koniec był o długości 40 cm Umieść krawędź procy z pierścieniami na swoje ramię, krawędź krótka, pozostawić na plecach. Wyprostować fałdy.
5
Długi koniec procy owinąć wokół pleców i przegap od dołu przez oba pierścienie. Wchodzisz szalik do przodu i przełożyć do tyłu ruch w jeden pierścień. Wynikowy kieszeni wyprostować i dokręcić lub odkręcić w razie potrzeby.
6
Sew model procy ze stałymi kółkami. Do tego na jednym końcu taśmy lay fałdy, przeciągnąć przez tkanki oba pierścienie. Złóż tkaninę i poprowadzić w niewielkiej odległości od pierścieni w kilku zdaniach, które mogą utrzymać ciężar dziecka.
7
Wolny koniec procy zostały przycięte. Przyszyć do niego kieszeń na drobiazgi na rzep lub na zamek. Przy wkładaniu wolny koniec szalik przegap przez oba pierścienie i zwróć przez jeden. Dokręcić kieszeni, aby dziecku było wygodnie siedzieć lub leżeć, wyprostuj serwet.
8
Dla подросшего dziecka dwukrotnie chusta z поролоновой uszczelnieniem. Na początek uszyć poduszki na ramieniu. Zamocować na niej pierścień, wewnątrz części umieścić pianki lub mrugnięcia. Krawędź poduszki dopóki nie odwróćcie.
9
Główne skrzydło o szerokości 1 m i długości 2,5-3 m sew wzdłuż i wykręć na przedniej stronie. Z jednej strony włożyć fałdy, włóż je do wolnej krawędzi poduszki na ramieniu, prostrochite.
10
Z cienkiej pianki wyciąć część 50-100 cm Włóż pianki bliżej do wolnego końca, poprowadzić na krawędzi procy linii. Praca w wolny koniec taśmy. Jak widać, zrobić najniższej chusta nawet z поролоновой wkładką nie jest trudne.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *