Jak zrobić dzieci fryzury dla dziewczyn

Moda na dzieci fryzury dla dziewczyn zmienia się bardzo szybko. Ale jest różnica między tym, jak były czesane dziewczynki w połowie XX wieku i dziś. Nowoczesne dziewczyny, zazwyczaj chodzą z prostych schodzących poniżej linii tekstu, jak i ich matki w latach 90-tych. Ale moda na warkocze ma swoje. Tylko teraz to już nie „bułeczki” lub „kobiałki”, a kłos lub, lepiej, francuski warkocz.

Jak zrobić dzieci fryzury dla dziewczyn

Trzeba

  • Gumki w różnych kolorach i rozmiarach, spinki i klamry, spinki, wsuwki.

Instrukcja

1
U francuskiej kosy jest główną zaletą w nią wplecione wszystkie włosy. U dzieci włosy miękkie, niegrzeczne i nie zawsze jednej długości. Francuski warkocz na dziecięcych włosach utrzymuje się dłużej. Jedyny jej minus – oplot wymaga umiejętności.
2
Najprostszy sposób – oplot z pomocą gumek. Na czubku głowy za pomocą gumki zbierz mały ogonek. Do kucykowi z dwóch stron dodaj na pasma i zbierz drugi gumką. Kontynuuj, dopóki nie skończą się włosy. W końcu zabezpieczyć gumką. Gumki można wziąć wielokolorowe.
3
Warkocz плетите na tej samej zasadzie, jak i za pomocą gumek. Na czubku zalej niewielką ilość włosów i podzielić na trzy pasma. Zacznij pleść warkocz. Bierz za jednym małym pasma na zmianę z dwóch stron i вплетайте w warkocz. Strony należy obracać. Aby warkocz był gładki, staraj się, aby kosmyki były takie same. W końcu można zostawić ogon, warkocz warkocz lub przypiąć za pomocą szpilek w piękny kok.
4
Kiedy opanujesz oplot francuskiej warkocze, to można zrobić wiele bardzo ciekawych fryzur. Można kręcić się w kółko, tworząc na głowie dziwaczne ślimaka, albo warkocz wzdłuż czoła, pozostawiając pozostałe je rozpuszczone. Taka fryzura nadaje się do świąt.
5
Ale nie wszystkie dziewczyny lubią, gdy ich włosy splecione. Z rozpuszczonymi włosami chodzić trudne – ciągle wpadają w oczy i się plączą. W takim przypadku tie z dwóch stron, u czoła dla jednego małego kucykowi.
6
Z pomocą niewidzialnych, spinki i klamerki można szybko zrobić nie tylko piękną, ale i staranną fryzurę, odebrać wszystkie niegrzeczne прядки. Spinki do włosów dla dziewczynek kolorowe, ozdobione koraliki, cekiny, wstążki lub figurki zabawnych zwierząt – są one bardzo podobają się małym modnych kobiet.
7
A dla miłośników krótkich fryzur otwarte specjalne dla dzieci fryzjer. Dzieci fryzjerzy dobiorą fryzurę z uwzględnieniem specyfiki dziecięcych włosów, a do maluszek spokojnie siedziała w fotelu, zawierają kreskówka. Strzyżenie u fryzjera dziecięcego będzie nie tylko prawidłowa, ale i złośliwy. Bo bardzo ważne jest, aby nawet z fryzurą dziewczyna pozostawała małym dzieckiem.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.