Jak zrealizować kartę kredytową

Karta kredytowa jest przeznaczony przede wszystkim do zakupów. Bank w tym przypadku otrzymuje dochód ze sklepu, w którym klient jej zapłacił. Nic więc dziwnego, że wypłata gotówki z karty nie jest mile widziane.

Jak zrealizować kartę kredytową

Trzeba

  • – karta kredytowa;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Najprostszym sposobem, aby zrealizować kartę kredytową – wypłacić pieniądze z bankomatu. Do tego włożyć kartę do odbiornika, wybrać język, wpisujesz pin i postępujesz zgodnie z instrukcjami systemu. Procedura standardowa, żadnych trudności nie powinny powstać. Ale należy pamiętać, że niektóre banki ustalają ograniczenia kwoty, którą można usunąć, na przykład, dzienny limit może być zdefiniowany jako 10% zatwierdzonej do użycia. Również warunkami umowy zazwyczaj przewidziana jest prowizja, której wysokość wynosi zwykle 3-4%. Ale wypłacać niewielkie kwoty jednak nieopłacalne, bo w większości przypadków istnieje minimalny próg wypłaty usługi.
2
Jeśli w banku masz otwarty зарплатный konto, ustaw pieniądze z karty kredytowej na kartę debetową i potem zdjąć bez prowizji. Ale najpierw zapytaj pracownika oddziału lub telefonicznie pod numerem infolinii instytucji o możliwości wykonania takiego tłumaczenia.
3
Wypłacić kartę kredytową za pomocą systemu płatności. Oczywiście, przy wypłacie pieniędzy można zapłacić jakiś procent prowizji, jednak jego rozmiar jest znacznie mniejszy bankowego. Ponadto będziesz mógł skorzystać z możliwości prolongaty kredytu, bo operacja jest traktowany jako zakup.
4
Zarejestruj się w systemie płatności przez internet, na przykład, Qiwi lub Webmoney. Znacznie wygodniejsze w tym zakresie okaże się Qiwi, bo na Webmoney uzyskać dostęp do usługi wypłaty pieniędzy na rachunek bankowy może uzyskać posiadacz formalnego zaliczenia, decyzja o przyznaniu którego podejmowana jest na podstawie przekazanych zeskanowane dokumenty.
5
Wybierz w menu „Dodawanie” – „karty Bankowe” – „Zarejestrować kartę”. Po połączeniu karty ustaw odpowiednią kwotę na portfel i przełóż ją na inną kartę, wcześniej dokonując informacje o niej w sekcji „Wyjście”.
logo
Kategoria:
Finanse osobiste

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.