Jak zorganizować dla dzieci утренники

Odpowiedzialność ta dziecięcego утренника na poziomie organizacji może być, chyba, że wesele. W każdej chwili wszystko może pójść nie według scenariusza – ktoś закапризничает i wybuchnęła płaczem, ktoś застесняется wystąpić przed dużą publicznością. Najważniejsze jest to, aby spróbować przewidzieć jak najwięcej niuansów.

Jak zorganizować dla dzieci утренники

Instrukcja

1
Po pierwsze, kinder party nie musi być zaciągnięty. Licz brutalny plan na czas od 40 minut do godziny. Doshkolyata bardzo неусидчивы, im może być dość tego czasu. Taki scenariusz jest dość pomieści w sobie kilka wspólnych utworów, kilka wierszyków i skecz. Scenariusz omówić nie tylko z rodzicami na zebraniu – należy podłączyć do organizacji muzycznego pedagoga i choreografa, przedszkola.
2
Następnie rozdaj rodzicom zadania. Ktoś zajmuje się zbieraniem funduszy, ktoś zakupem wszystkiego: cukierków, małych подарочков i upominki dla najmłodszych uczestników утренника. Niech ten z rodziców, który jest obdarzony talentem artystycznym, zajmuje się dekoracją sali, zgodnie z tematyką święta.
3
Daj zadanie każdemu z rodziców upiec lub ” na wszelki wypadek kupić coś do herbaty i zorganizuj party dla dzieci po утренника. Już tam, w miłej atmosferze, kiedy dzieci рассядутся za stoły, można rozdać prezenty.
4
Scenariusz powinien być sporządzony w taki sposób, aby każde dziecko miało choć trochę tekstu, bo mu będzie szkoda, a on poczuje się oderwane od zespołu. Tekst daj rodzicom, niech uczą się go w domu z dziećmi. Ponadto, rzadki kinder party obywa się bez kostiumów. Je również należy uzgodnić na zebraniu szkolnym, aby uniknąć dziesięciu śniegu i piętnaście zajączki na imprezie, jeśli tylko takiego się nie spodziewaliśmy, że w skrypcie.
5
Postaraj się przeznaczyć czas w przeddzień święta i przećwiczyć koncert. Być może. zdecydujesz się na coś dodać, lub odwrotnie, usunąć z twojej uroczystości.
logo
Kategoria:
Rozwój dziecka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.