Jak znaleźć na skype cudzoziemca

Aby porozmawiać z native speakerami, dziś nie iść do innego kraju. Program Skype pozwala rozmawiać w czasie rzeczywistym z osobą z dowolnego miejsca na świecie za darmo. Cudzoziemcy na skype mogą pomóc ćwiczyć w języku, stać się partnerami w biznesie tak i po prostu ciekawymi rozmówcami.

Jak znaleźć na skype cudzoziemca

Trzeba

  • – komputer z dostępem do internetu;
  • – słuchawki;
  • – mikrofon;
  • – program Skype.

Instrukcja

1
Pobierz program Skype, załóż konto, uzupełnij informacje o sobie i rozpocząć poszukiwania. Pamiętaj, jeśli chcesz komunikować się z obcokrajowcami, informacje o sobie lepiej wypełniać w języku angielskim. Skorzystaj z funkcji „Dodaj kontakt”, należy ustawić odpowiednie parametry (kraj, miasto, płeć, wiek) i wybrać ludzi, którzy są online. Ale przy tym można spotkać się z dużą liczbą awarii lub osobami, które w komunikacji mogą się mocno rozczarować.
2
Aby zrobić wyszukiwania cudzoziemca na skype najbardziej skuteczne, znajdź go na portalach społecznościowych Facebook, Gmail, MSN, Hotmail, Yandex, rambler, itp., a Następnie zaimportuj kontakty w Skype. Ta opcja jest dostępna w programie, aby wyszukiwanie było łatwiejsze i wygodniejsze. W ten sposób można dowiedzieć się więcej o człowieku, zobacz jego zdjęcia, dowiedzieć się o jego zainteresowaniach, stylu i formy komunikacji. Do tego należy również założyć stronę na odpowiednim miejscu.
3
Skorzystaj ze specjalnych stron internetowych, które są tworzone jako miejsce spotkania ludzi z różnych krajów. Taki sposób wyszukiwania pewno pomoże osiągnąć sukces – rozmowa na skype z obcokrajowcami. Takich systemów jest bardzo wiele, oto niektóre z nich: http://www.skypni.ru , http://ru.livemocha.com (strona do nauki języka, gdzie również można znaleźć rozmówcy). Na forum oficjalnej strony Skype istnieją specjalne fora, gdzie ludzie wymieniają się swoimi kontaktami do komunikacji i wzajemnej pomocy w nauce języka. Zdecyduj, w jakim celu masz zamiar komunikować się z obcokrajowcami: czy będzie to tylko praktyka języka, przyjacielskie lub romantyczny związek, biznes-partnerstwo itp. I już w zależności od realizowanych celów, wybierz stronę do wyszukiwania nośnika interesującego cię języka: serwis randkowy, społeczność profesjonalistów i szkolenia portal… zasobów w internecie jest bardzo dużo!
Należy zwrócić uwagę
W sieci łatwo natknąć się na oszustów i nieuczciwych użytkowników, których nie brakuje w każdym kraju. W związku z tym należy uważnie i ostrożnie podchodzić do informacji o kontakcie i szukać jak można bardziej szczegółową charakterystykę.

Porada
Przed przystąpieniem do komunii, spróbuj nauczyć się języka obcego przynajmniej na poziomie podstawowym, aby komunikacja odbyło. W przeciwnym razie rozmówca szybko straci do ciebie interes.

logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *