Jak znaleźć krewnych w Kazachstanie

Po rozpadzie Związku Radzieckiego los rozproszył wielu krewnych na całym bliskim зарубежью. Ci ludzie, którzy szukają swoich bliskich, często nie mają możliwości ominąć, na przykład, cały Kazachstan w wyszukiwarce. Dlatego spróbuj znaleźć krewnych za pomocą internetu.

Jak znaleźć krewnych w Kazachstanie

Instrukcja

1
Odwiedź sieć społeczną „Moi Rodacy.<url>”. Ta strona jest specjalnie zaprojektowany do wyszukiwania bliskich dla wszystkich krajów WNP. Na początek zarejestruj się, wypełniając formularz użytkowników witryny i podając swoje imię, nazwisko, kraj, miasto, adres e-mail. To właśnie na niego w ciągu 10 minut przyjdzie e-mail z potwierdzeniem rejestracji. Teraz możesz korzystać z darmowych zasobów tej strony, uzyskując możliwość szybkiego wyszukiwania twoich krewnych.
2
Zapraszamy na генеалогический forum http://forum.vgd.ru, którym porozumiewają się wiele różnych osób z wielu miast i krajów. Zarejestruj się na focalprice, na pewno znajdziesz ciekawych ludzi i ekspertów, którzy pomogą w poszukiwaniu krewnych żyjących w Kazachstanie, jak i starożytnych przodków. Na dzień dzisiejszy uważany jest tworzenie pytanie na forum rubryki „Poszukiwanie krewnych-żołnierzy z Kazachstanu” i noclegów w niej list ludzi i artykułów na temat II wojny światowej. Śledź tym, jeżeli istnieje taka potrzeba.
3
Projekt w internecie http://www.poisk365.ru/ został stworzony, aby wyszukiwać ludzi, którzy stracili po rozpadzie ZSRR, w tym i w Kazachstanie. Wypełnij wniosek na poszukiwaniu konkretnej osoby, podając jak najwięcej szczegółów. Twórcy serwisu zapewniają nie zawsze pełną, ale dokładnych i aktualnych informacji o człowieku i jego lokalizacji w jak najkrótszym czasie. Należy pamiętać, że świadczone usługi są płatne.
4
Skorzystaj telefonicznymi przez wyszukiwarki. Na miejscu www.tel09.com w menu głównym wybierz telefoniczne Kazachstanu, gdzie znajduje się cała baza danych każdego kazachskiego miasta. Wystarczy wpisać jedno lub więcej kryteriów wyszukiwania (nazwisko, adres, itp.) w specjalne pola.
5
Skontaktuj się z rabinat Kazachstanu, adres i numery telefonów, które są przedstawione na stronie internetowej http://www.chabad.kz. Sekcja „Poszukiwanie krewnych” jest przeznaczony tylko dla wyszukiwania bliskich i znajomych w Kazachstanie. Wypełnij formularz szczegółowych informacji. Pamiętaj, aby podać wszystkie możliwe sposoby skontaktowania się z tobą.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.