Jak złożyć dla dzieci, dania

Dzieci uwielbiają wszystko jasne, we wszystkim widzą, że to zabawne, często kontynuując grać nawet za posiłek. Oczywiście, grać i bawić się przy stole źle, ale dla podniesienia apetytu czasami jednak dobrze byłoby podnieść nastrój małych dzieci. Nauczyć się robić z tradycyjnych potraw niezwykłe arcydzieła może każda mama, co najważniejsze, dać upust swojej wyobraźni i powrót do dzieciństwa.

Jak złożyć dla dzieci, dania

Trzeba

  • – nóż z ostrym końcem;
  • – formy do pieczenia różnych kształtów;
  • – wykałaczki;
  • – łyżka;
  • – szablony;
  • – produkty : jajko na twardo, habilitacja kiełbasa, wędzona kiełbasa, liście sałaty, pomidory, majonez, ketchup, chleb, oliwki, ser, marchew, spaghetti, naturalne barwniki.

Instrukcja

1
Jesteśmy przyzwyczajeni, że robi coś niezwykłego, pyszne i piękne, trzeba z jakiegoś powodu — urodziny, nowy rok i inne święta. Dzieci uwielbiają uroczystości, więc pozwól im częściej się cieszyć, razem z tym zabawy zajadając się za oba policzki przygotowywane potrawy, pięknie i wspaniale urządzone. Słodycze lubią wszystkie dzieci, a to mięso, kaszę i warzywa nie bardzo. Jeśli interesuje i zaskocz dziecko, to z przyjemnością niszczyć talerz. Często dzieci lubią w ciągu dnia wykonywać małe „podjadanie”. Dlatego można się do nich przygotować kanapki-kanapki. Podstawą będzie kromka chleba, który można złożyć na różne sposoby. Dalej trzeba dowiedzieć się, co dokładnie chcesz się przedstawić, a potem w jaki sposób można to zrobić. Wycinanie nożem z wędliny i sera różne kształty, możesz złożyć dzieci kanapkę w kształcie jakiegokolwiek zwierzęcia. Kawałki od oliwki posłużą oczkami, mocować które jest bardzo wygodne na odrobinę majonezu.
2
Jeśli masz planowana jest organizacja dziecięcego święta lub po prostu mali goście, można przygotować dla nich coś w rodzaju przekąskę, która podniesie nie tylko apetyt, ale i nastrój. Dzieci zachwycony żywych grzybów-muchomora, czas gotowania których nie zajmie dużo czasu. Weź oczyszczoną jajko na twardo, odetnij z dwóch stron końcówki. Zaznacz „nóżki” na talerzu, na wierzchu poprzez czapkę z połówki małego pomidora. Pozostało umieścić майонезные plamki i ułożyć liście sałaty, aby stworzyć iluzję polanki. A za pomocą kilku oliwek, połączonych ze sobą wykałaczki i wierzchołek z zieleni można zbudować prawdziwe palmy.
3
A za pomocą kilku oliwek, połączonych ze sobą wykałaczki i wierzchołek z zieleni, można zbudować prawdziwe palmy.
4
Bardzo wygodne cięcie śmieszne figurki w postaci kropek, gwiazdek i serduszek z pomocą form do pieczenia lub innych dostępnych materiałów. Parzona kiełbasa, marchew, buraki bardzo łatwe do cięcia. сСпомощью zabawnych figurek twój zupa lub kasza będzie wesoły i przepyszne.
Porada
Nie bój się eksperymentować. Bądź kreatywny wraz ze swoim dzieckiem. Możesz znaleźć zastosowanie praktycznie każdego przedmiotu codziennego użytku i kreatywności w kuchni. Na przykład, ciekawie wyglądają nie tylko ciasta i ciastka, ale i sałatki, które można posypać kontrastowym kolorze produktem, tartym przez tarkę i посыпанным na matrycy. Możesz spróbować zaskoczyć swojego dziecka kolorowym ryżem lub makaronem spaghetti, kolorowym makaronem. Malowane na dowolny kolor ich jest bardzo proste i bez szkody dla zdrowia: sok z marchwi daje kolor pomarańczowy, buraki i truskawki jasny szkarłat, pietruszka zielona.

logo
Article Categories:
Porcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *