Jak złożyć stolik dla dzieci na urodziny

Urodziny dziecka to radosne święto. Dzieci zwykle czekają na niego z niecierpliwością, licząc pozostałe dni. W ten dzień dzieci czeka wiele miłych niespodzianek: prezenty, goście i oczywiście, dzieci w świąteczny stół. Jak zmienić go tak, aby było ładnie i wygodnie?

Jak złożyć stolik dla dzieci na urodziny

Trzeba

  • – kulki;
  • – jednorazowe naczynia;
  • – jasne dania;
  • – girlandy.

Instrukcja

1
Dla złośliwych i ruchomych dzieci najlepiej nadaje w formie bufetu. Rób go na wygodnym szerokim stoliku, który jest odpowiedni dla dzieci w wysokości. Przykryć jasnym obrusem. Обвейте nogi piękne papierowe girlandy. W centrum umieścić swoją ulubioną zabawkę dziecka. Przywiąż do niej piękne kulki, nadęte helem. Należy zapewnić swobodny podejście do stołu.
2
Nie należy używać бьющуюся naczynia. Lepiej jest kupić jednorazowe, z tworzyw sztucznych. Wybierz kolorowe talerze i kubki, są one na pewno spodobają się dzieciom. Bardzo elegancko wygląda naczynia z postaciami z kreskówek. Można na każdy kubek nakleić kartkę z imieniem i nazwiskiem.
3
Ułóż na dania z fantazją, na przykład, ozdobić je kolorowymi kawałkami warzyw. Nie warto stawiać na stół egzotyczne potrawy – mogą one powodować reakcje alergiczne. Z góry omów świąteczne menu z rodziców zaproszonych dzieci. Jeśli nie udało się tego zrobić, przygotować coś neutralne – kanapki, parowe, kiełbaski, sałatki owocowe. Nie gotuj zbyt wiele – dzieci najczęściej wolą grać i dobrze się bawić, niż jest.
4
Nie podawać jedzenie w ogólnych салатниках, znacznie wygodniej rozłożyć jedzenie na talerze. Dzieci często wstydzą nakładać jedzenie. Do szklanki wlać domowy morse, kompot lub sok, podłącz koktajlowe rurki, ozdobione małymi plastikowymi figurkami zwierząt.
5
Na deser podawaj ciasto, ozdobione świecami. Jeśli chcesz, możesz upiec go samodzielnie. Jeśli ciasto będzie gotowe, to nie powinno być zbyt grubo. Idealna jogurtowy.
Należy zwrócić uwagę
Świąteczny stół świetnie wygląda w przygotowanym pomieszczeniu. Udekoruj pomieszczenie kolorowymi kulkami, powiesić na ścianie plakat z gratulacyjny. Wybierz muzykę do świętowania. Zastanów się, czym zajmiesz dzieci – nie może obejść się bez zabawnych konkursów, gier i innych atrakcji.

Porada
Nie warto zapraszać bardzo dużo gości. Istnieje zasada, która brzmi tak: dodaj jednostkę do liczby lat dziecko – to jest optymalna ilość gości, w tym jubilata.

logo
Article Categories:
Urodziny i rocznice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *