Jak zlokalizować osobę po jego nazwiska

Szukaj ludzi, z którymi zostały utracone połączenie, przez długie lata był skomplikowane i kosztowne zajęcie. Ale w двухтысячные latach, z szerokim rozpowszechnieniem internetu, wymiana informacji jest znacznie prostsze. Teraz często wystarczy tylko znać nazwisko człowieka, aby go znaleźć.

Jak zlokalizować osobę po jego nazwiska

Instrukcja

1
Podaj nazwisko interesującego człowieka jako zapytanie w jedną z wyszukiwarek, na przykład Google czy Yandex. Możliwe, że w wykonanym liście wyników znajdziesz informacje o tym człowieku, jego miejscu pracy lub nauki, może nawet adres albo chociaż region i miasto zamieszkania.
2
Poszukaj osoby na portalach społecznościowych. Młody,studenta lub niedawnego absolwenta, należy szukać „Vkontakte”. Osoby starsze zazwyczaj odwiedzają strony Kolegów z klasy. Do wyszukiwania musisz zarejestrować się na stronie. Do wyszukiwania „Vkontakte”, trzeba będzie wypełnić stronę z danymi o sobie nie mniej, niż na trzydzieści procent. Następnie za pomocą funkcji wyszukiwania znajdź osobę, ciekawego ci. Jeżeli wyszukiwanie według nazwiska nie daje pożądanego rezultatu, użyj уточняющую informacje, na przykład, miejsce nauki lub data zakończenia szkoły lub uczelni. Gdy znajdziesz odpowiednią osobę, napisz mu wiadomość o tym, że chcesz się z nim skontaktować.
3
Poszukaj informacji o osobie przez różne bazy danych. Na przykład, telefoniczne i adresowe bazy niektórych miast w polsce opublikowane w internecie. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie zawsze zawierają pełne i prawdziwe informacje.
4
Poszukajcie w internecie na stronie internetowej uczelni, w której studiował poszukiwany człowieka. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jego nazwisko znajduje się na liście absolwentów, a także towarzyszy jego adresem e-mail.
5
Jeśli człowiek mieszka i pracuje za granicą, szukajcie go za pomocą lokalnego serwisu białych stron. Na tej stronie znajdują się informacje o numerach telefonów i ich właścicieli. Czyli wszyscy ludzie, оплачивающие użytkowe, wpadają w taką bazę danych, z wyjątkiem tych, kto pisze specjalne oświadczenie na wykluczenie jego nazwy i numery z książki telefonicznej.
6
Skontaktuj się z programu „Czekaj na mnie”. Na stronie internetowej transmisji można zostawić online-wniosek o udział w programie, a także informacje na temat osoby, którą chcesz znaleźć. Skontaktujemy się z tobą pracowników wysłać na podany adres e-mail lub telefonicznie.
7
Zacznij poszukiwania przez wojewódzkiego lub miejskiego archiwum. Do tego trzeba będzie sporządzić wniosek o interesujących cię informacji i przekazać pracownikom archiwum wydający zaświadczenia i wyciągi z dokumentów. Przy tym należy pamiętać, że w archiwalnej informacji, najprawdopodobniej, nie będzie w stanie zlokalizować człowieka – większość organizacji przekazują do archiwum dokumenty wydane przez ponad 15 lat temu. Za to informacja o czasie, to w nich, mogą stać się nieaktualne.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.