Jak zebrać automatyczne namiot

Na nocleg podczas samochodowych podróży lub turystycznego przejścia zebrać w marszu warunkach namiot za jakieś 1-2 minuty – to jest to, czego potrzebujesz. I wygodnie i bez zbędnych nakładów sił. Więc zanim udać się na wyprawę, lub wybrać się w rejs uzbrój się informacjami o tym, jak prawidłowo będzie automatyczna namiot.

Jak zebrać automatyczne namiot

Instrukcja

1
Automatyczne namioty cenione są za funkcjonalność, jakość, komfort i wygodę konstrukcji. Wszystko, co musisz – to zrozumieć zasadę montażu, a on jest bardzo łatwe, dzięki czemu automatyczny namiot nawet w deszcz i w ciemności łatwo będzie jednym, nawet zupełnie nieprzygotowany, człowiekiem.
2
Zacznij złożenie namiotu z jej szczytu. Namiot wewnętrzny, plandeka i stelaż – wszystkie razem tworzą spójną całość. Montaż automatycznej namioty produkowane od razu ze wszystkimi elementami. Podnieś centralny piastę. Widać, że do niej rejestrowane są wszystkie dostępne łuku. Teraz konsekwentnie zatrzasnąć na każdej z nich zamki z obejmami.
3
Dalej zapiąć zamek błyskawiczny podłoga wewnątrz namiotu. To właściwie wszystko – namiot zebrane. Rama do zewnętrznej тенту jest przymocowany od wewnątrz. Cały sekret tkwi w mechanizmie ustalania łuków i mocowania, który wraz z namiotem jest jedną całość, do tego namiot wewnętrzny też jest ustalona do тенту. Dlatego, zbierając rama, automatycznie zbierasz sam namiot.
4
Składany z aluminium rama daje możliwość szybkiego montażu, namioty, jak zresztą i szybkiej jej demontażu. Mechanizm składania jak w parasolu. W częściach, czyli pozycji transportowej i wewnętrzna warstwa tkaniny i zewnętrzny namiot zostają zapięte do ramy. Jeśli idziesz na wycieczkę w upalny letni sezon, to odpinanie warstwa wewnętrzna, nie ma potrzeby, aby zabrać go ze sobą. Teraz możesz korzystać z automatycznego namiotem jak jednowarstwową. Przy okazji, waży ona w tym przypadku o wiele łatwiej. W górnej części namiotu znajduje się wylot do wentylacji. Rozłożyć wzięte z sobą rzeczy według dostępnych kieszeniach na ścianach. Po noclegu spędzonym zebrani kontynuować drogę złożyć namiot, tak samo jak zbierali, tylko w odwrotnej kolejności i włożyć w etui. W przenośni postaci automatyczne namioty są ułożone w etui o długości 1,5 m i średnicy 30-35 cm.
Porada
Zabezpieczyć ramę konsekwentnie.

logo
Article Categories:
Przydatne wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *